Новини за день 25 Травня 2021

На Львівщині може з’явитися Центр для вакцинації людей зі списку очікування додатку «Дія»

За дорученням Президента України Володимира Зеленського у МОЗ розпочинається кампанія з відкриття Центрів вакцинації. Про це на сьогоднішній нараді повідомив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

На Львівщині завершено в повному обсязі фінансування виплати пенсій за травень

Сьогодні, 25 травня, відповідно до графіку поденного фінансування пенсійних виплат на поточний місяць, Пенсійним фондом України завершено в повному обсязі фінансування виплати пенсій за травень. Про це інформує Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області.

«Пріоритетом для нас залишається виховання кожної дитини у сім’ї», – Віталій Загайний під час Координаційної ради з питань захисту прав дітей

Сьогодні, 25 травня, в обласній державній адміністрації відбулося засідання Координаційної ради з питань захисту прав дітей та реалізації реформи системи інституційного догляду і виховання дітей у Львівській області. Засідання відкрив заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний.

Нарада щодо питання передачі реєстраційних справ у сфері державної реєстрації до новостворених райдержадміністрацій

Стан передачі реєстраційних справ у сфері державної реєстрації нерухомого майна та бізнесу до новостворених райдержадміністрацій – ключове питання сьогоднішньої робочої наради під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика з головами райдержадміністрацій.

Державна та регіональна підтримка: відбулась зустріч із бізнесом Самбірського району

Сьогодні, 25 травня, представники громад Самбірського району взяли участь в обговоренні реалізації програм регіональної та державної підтримки бізнесу. Організатори візитів у громади – департамент економічної політики Львівської ОДА.

Робоча зустріч щодо проведення призову громадян на строкову військову службу

Сьогодні, 25 травня, відбулась робоча зустріч заступника голови Львівської районної державної адміністрації, голови районної призовної комісії Олександра Клименка з військовим комісаром Кам’янка-Бузького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігорем Німком щодо стану виконання встановленого планового завдання щодо відправки громадян України для проходження строкової військової служби до Збройних Сил України та інших військових формувань.

Для забезпечення енергетичних потреб мешканців Львова збудують нову потужну підстанцію

Нову високовольтну підстанцію напругою 110кВ збудує ПрАТ «Львівобленерго» для споживачів південної частини Львова. Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

Обласні цільові програми профінансовані на 1/5

Сьогодні, 25 травня, в межах робочої наради з керівниками структурних підрозділів Львівської ОДА розглянули питання реалізації державних та обласних цільових програм.

«ЛОДА підтримає фінансово територіальні громади у реалізації регіональних проєктів», – Іван Собко

Сьогодні Конкурсна рада затвердила 32 потенційних переможці по напряму «Конкурс проєктів регіонального розвитку» в рамках Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини на 2021 – 2025 роки на загальну суму з обласного бюджету – 49,8 млн грн.

Сімейні фермерські господарства Львівщини зможуть отримати грантову підтримку на розвиток ягідництва

Вчора, 24 травня, в департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації відбулася зустріч з делегацією міжнародних технічних експертів Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) для Європи та Центральної Азії.