Новини за день 26 Травня 2021

Повідомлення про очищення влади Батюк Уляни Михайлівни

Відповідно до Закону України “Про очищення влади” 24.05.2021 розпочато проведення перевірки щодо Батюк Уляни Михайлівни, головного спеціаліста відділу господарського забезпечення управління фінансово-господарського забезпечення апарату  Львівської районної державної адміністрації.

На Стрийщині створять нове сімейне фермерське господарство

25 травня фахівці департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації зустрілись із потенційними фермерами Ігорем Гриньківим та Володимиром Мазуриком, які мають намір створити сімейні фермерські господарства із вирощування карпатської ружі.

Завтра набуває чинності закон, який остаточно повертає громадам право розпоряджатися своїми землями

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» опубліковано (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1423-IX#Text).

Україна отримала перші 117 тисяч доз Comirnaty/Pfizer за кошти державного бюджету

В Україну прибула партія у 117 000 доз вакцини “Comirnaty” проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech. Це перша партія цієї вакцини, яку закуповують державним коштом через міжнародну агенцію “Crown Agents”. Усього до кінця цього тижня в країну доставлять 167 310 доз цього препарату.

«Як розповідати про проєкт в соціальних мережах», – навчали на заключному тренінгу таборування для населення сільської місцевості

У Львівському палаці мистецтв відбулася третя і завершальна зустріч-тренінг для переможців проєкту “Культурно-мистецьке таборування для населення сільської місцевості” та “Веселі канікули християнсько-мистецького спрямування”.

Уряд планує програму державної підтримки картоплярства

Цьогоріч уряд України розширює державну підтримку сільгосптоваровиробників, доповнивши  її  новою програмою – державна підтримка розвитку картоплярства.

Від приватизації державних об’єктів в області очікують понад 700 млн грн надходжень до держбюджету

Про хід приватизації на Львівщині сьогодні під час брифінгу розповів керівник департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.

3 червня відбудеться аукціон на право оренди земельних ділянок

3 червня  відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 2 земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.

«Україна 30. Земля»: третій день Всеукраїнського форуму присвятили інфраструктурі геопросторових даних

Сьогодні, 26 травня, представники департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації взяли участь у роботі третього дня Всеукраїнського Форму «Україна 30. Земля», присвяченого темі: «Національна інфраструктура геопросторових даних».

16 липня набирають чинності норми мовного закону щодо книговидання та книгорозповсюдження

16 липня 2021 року вступає в дію 26 Стаття Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка регламентує використання державної мови у сфері книговидання та книгорозповсюдження.