Новини за день 28 Травня 2021

До Центру вакцинації мешканці зможуть доїхати безкоштовно. Графік маршруту

Завтра на Арені «Львів» розпочинає роботу Центр вакцинації населення. Для забезпечення зручного доїзду з пл. Є. Петрушевича у визначені години відправлятиметься автобус, який також курсуватиме у зворотньому напрямку.

«Центр вакцинації готовий завтра приймати перших відвідувачів», – Іван Собко

На стадіоні «Арена Львів» тривають завершальні підготовчі роботи по облаштуванню Центру вакцинації населення. Центр поділений на кілька зон: перша вхідна зона, де відвідувачів зустрічатиме адміністратор – там вимірюватимуть температуру та перевірятимуть за списком осіб, щоб прийшли на вакцинацію.

За кошти обласного бюджету закуплять дві сотні книжкових видань

Напередодні Дня видавця, 28 травня, відбулося засідання громадської експертної ради з питань книговидання. На засіданні сформовано перелік видань-переможців обласного мистецького конкурсу «Кращі книги Львівщини».

Аграріїв запрошують взяти участь у земельному аукціоні

7 червня  відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 2 земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.

Кращою книгою Львівщини стала книга Козицького

«Львівські замахи» авторства історика Андрія Козицького визнано кращою книгою Львівщини. За результатами конкурсу видання набрало найбільшу кількість балів членів громадської експертної ради з питань книговидання та буде закуплено на суму 100 тис грн.

«Майже три сотні речовин, які виділяються під час куріння, є токсичними»,- медики

31 травня в Україні щорічно відзначають Всесвітній день без тютюну. В Україні цього року він проходить під гаслом «Україна кидає курити».

2 червня у області увімкнуть сирени

З метою перевірки рівня готовності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення 2 червня у період з 14:50 год до 14:55 год проводитиметься навчальне оповіщення населення м. Львова та області сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.

Львівська ОДА шукає кадри

Львівська обласна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття вакантних посад.

Найпопулярніші послуги для бізнесу на Гіді

Де взяти витяг з ЄДР, як зробити дозвіл на виконання будівельних робіт, отримати висновок державної санепідемекспертизи чи одноразову допомогу ФОПам під час карантину? Знає Гід з державних послуг. На порталі можна дізнатись, як, де та за який час отримати потрібні державні послуги. Ми зібрали для вас добірку найпопулярніших послуг для бізнесу:

Розвиток ІТ-сфери, туризму, інвестиції в індустріальні парки: Максим Козицький зустрівся із турецькими бізнесменами

Сьогодні голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький зустрівся з представниками Міжнародної асоціації українських та турецьких бізнесменів (TUID).