Новини за день 13 Травня 2021

«Спортивний об’єкт не має права існувати, якщо на ньому нічого не відбувається», – Роман Хім’як

Розвиток спортивної інфраструктури є одним з шести напрямів програми «Велике будівництво». До програми включено 7 спортивних об’єктів Львівщини (два в минулому році, п’ять – в цьому). Про це на брифінгу “Реконструкція закладів охорони здоров’я та об’єктів спортивної інфраструктури 2021» в межах Президентської програми “Велике будівництво” розповів начальник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

EasyPay готова інвестувати кошти у розробку е-квитка на Львівщині

Українська компанія EasyPay готова вкласти фінансовий ресурс  у розробку системи електронного квитка в громадському транспорті Львівської області. Про це йшлося сьогодні під час зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Максима Козицького із представниками компанії.

«Реконструкцію приймальних відділень в межах «Великого будівництва» виконано на 99,9%», – Іван Собко

На щотижневому брифінгу, присвяченому реалізації програми Президента України «Велике будівництво» на Львівщині, заступник голови Львівської ОДА Іван Собко повідомив, що реконструкція приймальних відділень  в межах програми завершена на 99,9 %.

Розпорядження за ТРАВЕНЬ 2021 року

Львівщина залишається регіональним лідером за програмою Доступних кредитів 5-7-9%

За регіональною класифікацією участі в програмі «Доступні кредити 5-7-9%» Львівська область продовжує займати лідерську позицію. Також у трійці найактивніших – Харківська та Київська області.

Львівщина отримала 6,9 млн грн для безпечного проведення ЗНО

Для забезпечення освітнього процесу в навчальних закладах в умовах карантинних заходів Львівщина отримала перший транш субвенції в сумі 6,9 млн грн. Таке фінансування передбачене постановою КМУ від 21.04.2021 № 403 “Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками […]

«Дивуватися. Цінувати. Берегти. Музеї Львівщини»: одразу чотири заклади презентували у другому проморолику

Сьогодні оприлюднили наступний відеоролик із серії відео «Дивуватися. Цінувати. Берегти. Музеї Львівщини». Це відеопроєкт департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА та Ради директорів музеїв Львівщини.

Частину стоматологічних послуг можна буде отримати безкоштовно

Надання стоматологічної медичної допомоги Національною службою здоров’я України у цьому році виокремлено в окремий пакет, який оплачується за кошти державного бюджету.

Місцевим органам виконавчої влади рекомендують затвердити бюджетний регламент до 15 травня

Цього року в Україні запроваджується новий порядок середньострокового бюджетного планування місцевих бюджетів. Щорічно місцеві органи виконавчої влади формуватимуть проєкти прогнозів місцевих бюджетів на плановий і наступні за плановим два бюджетні періоди.

До 14 травня триває реєстрація на онлайн-захід для представників галузі харчових продуктів

19 травня відбудеться онлайн-захід для представників галузі харчових продуктів. Це B2B-захід, який має на меті налагодження зв’язків між Німеччиною, ЄС та країнами Східного партнерства: Азербайджаном, Білоруссю, Грузією та Україною. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.