Новини за день 18 Травня 2021

Результати голосування за новий склад Громадської ради оновили

На засіданні ініціативної групи з підготовки формування нового складу Громадської ради 17 травня підбили підсумки голосування за кандидатів до Громадської ради.

«Одним з першочергових завдань є прогнозування ризиків виникнення надзвичайних ситуацій на території регіону»,- Ігор Туз

Сьогодні, 18 травня, за ініціативи департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА відбулась робоча нарада з представниками спеціалізованих служб цивільного захисту Львівської області та районних державних адміністрацій, відповідальних за питання цивільного захисту в районах.

13 пам’яток Львівщини відібрали до участі у програмі “Велике будівництво” у сфері культури

Експертна рада при Міністерстві культури та інформаційної політики визначилася зі списком проєктів реставрації об’єктів культурної спадщини, які вже цього року розпочнуть відновлювати у межах президентської програми “Велике будівництво” у сфері культури. Це – 109 проєктів реставрації пам’яток із різних регіонів України. Серед них – 15 проєктів для 13 пам’яток Львівщини.

Львівська ОДА підписала Меморандум з Полонікою у сфері охорони спільної культурної спадщини

Сьогодні, 18 травня, Львівська ОДА підписала Меморандум з Національним Інститутом Польської Культурної Спадщини Закордоном «Полоніка». Сторони співпрацюватимуть у напрямку охорони спільної культурної спадщини на території Львівської області.

Виставку живопису художника Володимира Патика представили у Музеї історії релігії

У Музеї історії релігії відкрили виставку живопису львівського художника Володимира Патика під назвою «Збережена таїна прадавньої культури», яка презентує частину праць художника, як одну велику панораму. У офіційному відкритті виставки взяв участь голова Львівської ОДА Максим Козицький.

На допомогу ветеранам УПА виділено понад 659 тис. гривень

У найближчу неділю, 23 травня, країна святкуватиме День Героїв. Це щорічне свято, встановлене на честь українських вояків – борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, а також Героїв Небесної Сотні та сучасної російсько-української війни.

«У Львівському насіннєвому центрі дотримуються європейських стандартів ведення лісового господарства», – Юрій Бучко

Заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко в межах  робочого візиту на Львівщину голови Державного агентства лісових ресурсів України Юрія Болоховця взяв участь у виїзній нараді до Львівського селекційно-насіннєвого центру у Брюховичах щодо проведення вибіркових лісових рубок та переходу до систем наближеного до природи лісівництва.

На Львівщині травневі пенсії фінансуються вчасно, – Пенсійний фонд

Пенсійний фонд України, згідно із затвердженим графіком, продовжує фінансування виплати пенсій травня.

Відбулось засідання обласної спостережної комісії

Під головуванням першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Андрія Годика відбулось засідання обласної спостережної комісії.

Співпрацю ІРЦ із закладами вищої освіти обговорили під час круглого столу

У Новояворівському інклюзивно-ресурсному центрі організували круглий стіл щодо міжсекторальної співпраці ІРЦ та закладів вищої освіти.