Новини за день 8 Травня 2021

8 травня – День пам’яті та примирення

Події кровопролитної Другої світової війни не повинні згаснути в пам’яті людей, мають бути застереженням, щоб подібна трагедія не повторилась знову. Про це нагадує символ пам’яті жертв війни – червоний мак і гасло “Ніколи знову!”. На Сході України знову проливається кров – ми продовжуємо боротьбу за мир та нашу землю. Сьогодні, в День пам’яті та примирення, […]

Напередодні Дня матері на Жовківщині привітали матерів Героїв, які віддали своє життя за незалежність України

Зі словами подяки до матерів українських захисників звернувся заступник голови Львівської райдержадміністрації Андрій Ковальський. Вітання також висловив Жовківський міський голова Олег Вольський. З глибокою шаною згадали полеглих Героїв, котрі заради незалежності та територіальної цілісності Батьківщини пожертвували найціннішим, що мали – своїм життям.

На Кам’янеччині відбулися урочисті заходи до Дня пам’яті та примирення та до Дня перемоги

7 травня на військовому кладовищі у місті Кам’янка-Бузька відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Участь у них взяли голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула, заступник голови Львівської райдержадміністрації Олександр Клименко, міський голова Олег Омелян, представники громадських та ветеранських організацій, Збройних сил України, громадськість.

На Львівщині вшанували пам’ять Олеся Гуменюка

Сьогодні, 8 травня, у роковини смерті на Меморіалі невідомому воякові УПА, що на Марсовому полі Личаківського кладовища, вшанували пам’ять голови Львівського крайового братства ветеранів національно-визвольної боротьби Олеся-Дмитра Гуменюка.

Цьогоріч розпочнуть реконструкцію школи у смт Гірник

Цього року розпочнуть реконструкцію Червоноградської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6, що розташована у смт Гірник. Тут зможуть навчатись майже 300 школярів.  Учора, 7 травня, оголосили тендер на ремонт першого корпусу та котельні. Загальна вартість -22 млн гривень.

Другий етап конкурсу молодіжних проєктів: визначено дату відкритого захисту

У п’ятницю, 14 травня, о 09:00 год. розпочнеться відкритий захист проєктів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2021 році з обласної програми «Молодь Львівщини» на 2021-2025 роки.

На Львівщині відзначили День пам’яті та примирення

Сьогодні Україна та світ відзначають День пам’яті та примирення. Заходи, присвячені цьому Дню, відбулись біля пам’ятного хреста на місці колишнього концентраційного табору «Шталаг-328» у місті Львові.

COVID-19: за останню добу по області госпіталізували 106 людей

За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 106 людей. Скеровано на самоізоляцію – 1034 людини. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 1140 осіб. Померлих – 22 особи. Підтверджено коронавірусну інфекцію методом ПЛР у 478 осіб. В реанімації перебуває 165 людей, з них на апаратах ШВЛ – 44.

На Львівщині зафіксовано 478 нових випадків захворювання на коронавірус

За попередню добу в області провели 1637 досліджень на коронавірус, з них – 478 позитивних. За увесь час у Львівській області COVID-19 підтвердили у 131 314 осіб.

Вшанування ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи

Сьогодні, 7 травня, у Народному домі міста Жовкви відбулись пам’ятні заходи з нагоди 35-их роковин ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.