Новини за день 29 Травня 2021

COVID-19: за останню добу по області госпіталізували 49 осіб

За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 49 осіб. Скеровано на самоізоляцію – 654 людини. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 703 осіб. Померлих – 8 осіб.

Сьогодні – сьома річниця загибелі генерал-майора Сергія Кульчицького

Сьогодні минає 7-ма річниця трагічної загибелі генерал-майора Сергія Кульчицького та 11-ти нацгвардійців.

«Національно-патріотичне виховання – це основа сильної і незалежної України!», – Іван Собко привітав курсантів військового ліцею із завершенням навчання

Сьогодні у Львівському військовому ліцеї ім. Героїв Крут відзначили випуск курсантів 2021 року. Святкування включало в себе традиційні військові урочистості – винесення прапора ліцею, підняття Державного прапора, супровід військового оркестру та вальс у виконанні ліцеїстів.

Сімейні фермерські господарства Львівщини зможуть отримати грантову підтримку на розвиток ягідництва

Заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний зустрівся з делегацією міжнародних технічних експертів Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) для Європи та Центральної Азії.

Президент провів нараду щодо стану справ в українському кінематографі, проблем та перспектив його розвитку

Президент Володимир Зеленський обговорив з представниками українського кінематографу, профільних відомств і комітетів Верховної Ради та послами України у низці держав проблемні питання та перспективи розвитку кіноіндустрії.

Глава держави підписав закон щодо загальних засад надання населенню культурних послуг

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про культуру» щодо загальних засад надання населенню культурних послуг» № 1432-ІХ, який парламент ухвалив 29 квітня 2021 року.

На Львівщині зафіксовано 231 новий випадок захворювання на коронавірус

За попередню добу в області провели 1111 досліджень на коронавірус, з них – 231 позитивний. За увесь час у Львівській області COVID-19 підтвердили у 135 811 осіб.

Максим Козицький привітав учасників Кубку Федерації боксу міста Львова 2021

28 травня у залі боксу Академії боксу ім. А. Котельника «AK BOX PROMOTIONS» пройшов ІІ Відкритий Кубок Федерації боксу міста Львова. Учасників привітав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

У Міністерстві освіти і науки надали роз’яснення щодо особливостей розподілу та використання освітньої субвенції

Міністерство освіти і науки України за підтримки шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» (SKL International) підготувало інформаційні довідки щодо розрахунку обсягів освітньої субвенції для обласних бюджетів та бюджетів територіальних громад на 2021 рік.

Щотижневе інформування про фінансування з обласного бюджету

У департаменті фінансів Львівської ОДА інформують про виділення коштів з обласного бюджету впродовж тижня. Всього на утримання бюджетних установ, реалізацію програм і заходів виділено з обласного бюджету 99,4 млн гривень: