Новини за день 27 Травня 2021

Цьогоріч на Львівщині передбачено  реалізувати 16 інфраструктурних об’єктів у межах програми «Велике будівництво», серед них  – 5 у Львівському районі.

Про реалізацію інфраструктурних об’єктів в межах програми Президента України «Велике будівництво» на Львівщині сьогодні, під час брифінгу у Гал-Інфо, розповів керівник департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.

Учасників виборчого процесу відзначили почесними грамотами від Центральної виборчої комісії

Заступник голови Львівської ОДА Іван Собко вручив Почесні грамоти та подяки Центральної виборчої комісії учасникам виборчого процесу виборів 25 жовтня 2020 року.

«Потрібно залучати інвесторів у розвиток галузі видобування корисних копалин»: у Львівській ОДА підписали Меморандум з Державною службою геології та надр України

Сьогодні у рамках робочої зустрічі з Романом Опімахом підписали Меморандум про співробітництво між Державною службою геології та надр України та Львівською облдержадміністрацією. Сторони будуть працювати у напрямку співробітництва з місцевими громадами Львівщини у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр на території краю.

Аграріїв запрошують до участі у земельному аукціоні

4 червня  відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 2 земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.

В області триває приватизація об’єктів державної власності

Сьогодні відбулась нарада заступника голови Фонду Держмайна України Костянтина Кошеленка з обласними державними адміністраціями.

Львівщина готується до літнього оздоровлення та відпочинку дітей

Львівщина долучилась до роботи Всеукраїнської селекторної наради щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році.

Кабмін напрацьовує пом’якшення карантинних вимог для сфер культури та туризму

Кабінет міністрів озвучив протокольне рішення, напрацьоване спільно Міністерством культури та інформаційної політики, Міністерством охорони здоров’я та Міністерством закордонних справ. Воно передбачає пом’якшення карантинних вимог у сфері культури та туризму. Йдеться про зміни до постанови Кабміну № 1236 від 9 грудня 2020 р.

Розмір допомоги при народженні дитини збільшать до 50 тисяч гривень

Кабінет міністрів схвалив законопроєкт, що передбачає збільшення розміру допомоги при народженні дитини з 2022 року. Відповідний проєкт закону «Про внесення змін до Закону «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» щодо збільшення розміру допомоги при народженні дитини» прийняли на засіданні уряду 26 травня.

Стартував навчальний курс «Фахівець/фахівчиня CivicLab» з практичної імплементації цифрових методик Ради Європи

«Пряме авіасполучення та туристичний обмін з Республікою Казахстан дозволить пожвавити нашу міжнародну співпрацю», – Максим Козицький зустрівся з Послом Республіки Казахстан в Україні

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Казахстан в Україні Дарханом Калетаєвим.  На зустрічі обговорили відкриття прямого авіасполучення між Львовом та Казахстаном, яке пожвавить не лише туристичний обмін, але й зовнішньоекономічну співпрацю, а  також співпрацю у сферах туризму та економіки.