Новини за день 3 Жовтня 2021

На День міста в Буську відкрили оновлений стадіон, де зіграли перші футбольні матчі

Жителі Буська сьогодні, 3 жовтня, відзначають День міста. Центральною подією  святкування стало відкриття оновленого стадіону дитячо-юнацької спортивної школи.

За добу, що минула 2757 мешканців області отримали щеплення проти ковіду

За минулу добу, 2 жовтня, на Львівщині щеплення проти коронавірусу отримали 2757 осіб.

Володимир Зеленський оглянув з повітря будівництво об’їзної дороги Трускавця

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Львівської області ознайомився з перебігом будівництва обходу міста Трускавця, який стане частиною автомобільної дороги державного значення Т-14-02 Східниця – Пісочна.

За добу в області зафіксували 536 нових випадки Covid-19. Госпіталізували 140 осіб

За попередню добу в області провели  987 досліджень на коронавірус, з них – 536 позитивних.