Новини за день 14 Жовтня 2021

У Новояворівську стартував опалювальний сезон

У департаменті паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОДА інформують, що від сьогодні розпочали подачу теплоносія в оселі мешканців міста Новояворіськ. Упродовж доби тепло надійде у домівки містян.

«Найважливіше – це пам’ятати кожного, хто вершив і продовжує вершити історію нашої країни!», – Максим Козицький на зустрічі побратимів у Львівській ОДА

У дворику Львівської облдержадміністрації, з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України, відбулася зустріч побратимів – учасників бойових дій з різних районів Львівщини. Зустріч організовують вже четвертий рік поспіль, щоб військові побратими з усіх куточків області могли разом відзначити День захисників та захисниць.

Львівщина отримала Книгу пам’яті загиблих добровольців

Сьогодні, в День захисників та захисниць України, на свято Покрови Пресвятої Богородиці, Львівщина отримала свій примірник Книги пам’яті загиблих добровольців. Книгу від Міністерства у справах ветеранів України голові Львівської облдержадміністрації Максиму Козицькому вручив начальник відділу Мінветеранів у Львівській області Володимир Шамрай.

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, день створення УПА та День захисника та захисниці України

Цей день об’єднує історичні етапи боротьби Українського народу за державність та незалежність України.

Центри вакцинації продовжують працювати під час вихідних

У департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА нагадують, що під час подовжених вихідних цього тижня центри вакцинації продовжують вакцинувати усіх охочих за опублікованим раніше графіком. Зокрема, з 11 по 17 жовтня у 12 містах області працюють 17 центрів масової вакцинації населення від ковіду.

14 жовтня – Всесвітній день захисту зору

Цей день щороку проводиться у другий четвер жовтня, аби привернути увагу до низки проблем, пов’язаних з вадами зору. Мета цього дня полягає в тому, щоб нагадати світові про те, що кожен з нас має піклуватись про здоров’я очей та час від часу проходити обстеження. Міжнародне агентство з профілактики сліпоти (IAPB) оголосило #LoveYourEyes темою Всесвітнього дня зору 2021 року.

У Стрию відкрили пам’ятник Небесній Сотні та Героям АТО/ООС

У межах святкових заходів, приурочених до свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисників і Захисниць України, у Стрию відкрили пам’ятник Небесній Сотні та Героям АТО/ООС.

Пам’ять Героїв України вшанували на Меморіалі Небесної Сотні у Львові

На Меморіалі Героїв Небесної Сотні у Львові представники місцевої влади та громадськості долучилися до спільної молитви та урочистого підняття національного прапора в честь відзначення Дня захисників і захисниць України, 79-ї річниці створення УПА та Дня Українського козацтва. Участь у заходах взяв голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

Президент доручив виплатити в повному обсязі грошове забезпечення військовим ЗСУ та премію з нагоди Дня захисників і захисниць України

Президент України Володимир Зеленський підписав указ «Про деякі заходи із забезпечення соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів війни».

У Львові стартував Конгрес Культури за участі Міністра Олександра Ткаченка

Сьогодні у Львові у театрі Лесі Українки розпочався Конгрес культури, який триватиме три дні. Конгрес задуманий як сталий майданчик для аналізу й обговорення актуальних питань сфери. Це дискусійна платформа для фахового критичного огляду культурного процесу в Україні. У Конгресі бере участь, зокрема, Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.