Новини за день 7 Жовтня 2021

Мешканців Львівщини запрошують позмагатись у спортивному туризмі

Наступного тижня, упродовж 14-16 жовтня, відбудеться відкритий чемпіонат Львівської області зі спортивного туризму «ПІКУЯНА – 2021». Вже традиційно сходження на найвищу вершину Львівщини гору Пікуй присвячено Дню захисників і захисниць України та пам’яті відомого львівського туриста Едуарда Зайцева.

Родини померлих від ковіду медпрацівників Львівщини отримують страхові виплати

З початку пандемії до управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області надійшли 6404 повідомлення про клінічно підтверджені випадки захворювання медичних працівників на  COVID-19, з них 77 випадків зі смертельним наслідком. Розслідування завершили по 4898 випадках, 631 з них комісії з розслідування визнали пов’язаними з виробництвом, у тому числі 19 – смертельні.

На Педагогічному форумі нагородили переможців інноваційного конкурсу для вчителів

Конкурс «Інноваційні програми та дидактичне забезпечення для осучаснення освітнього процесу-2021» організували цього року вперше. На розгляд комісії подали кілька десятків робіт.

Соціальна підтримка учасників АТО/ООС та родин загиблих у Львівській області: як діє Комплексна програма

Відбувся брифінг з питань підтримки ветеранів АТО/ООС у Львівській області. Йшлося, зокрема, про реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021-2025 роки, на яку цьогоріч з обласного бюджету скерували більше ніж 41 млн грн.

Відділ з питань оборонної роботи та цивільного захисту звертається з проханням не спалювати суху траву, рослинні рештки, стерню та побутове сміття!

Спалювання сухої рослинності та сміття завдає великої шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій.

У відділеннях «Укрпошти» на Львівщині відкрили центри вакцинації для пенсіонерів

У відділеннях державного підприємства «Укрпошта» на Львівщині відкрили центри вакцинації пенсіонерів. Це стало можливим завдяки співпраці департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА та «Укрпошти».

Провідні компанії Данії поділились з аграріями Львівщини технологіями для ефективного розвитку галузі свинарства

Сьогодні, 7 жовтня, до Львова завітали представники провідних данських компаній. У межах семінару про «Передові технології для ефективного свинарства» іноземні колеги поділились з аграріями області головними напрямками роботи для поліпшення розвитку цієї галузі.

Дмитро Кулеба та Мевлют Чавушоглу провели засідання Спільної групи стратегічного планування України і Туреччини

7-8 жовтня міністр закордонних справ Турецької Республіки Мевлют Чавушоглу відвідує з візитом Україну (м. Львів) на запрошення міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.

Служба у справах дітей інформує про проведену роботу за 9 місяців 2021 року

За даний період службою проведено відповідну роботу, зокрема:

31 жовтня у Львівській області відбудуться позачергові та проміжні місцеві вибори

В неділю, 31 жовтня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Новокалинівської міської ради Самбірського району у 1-му і 5-му округах, депутата Розвадівської сільської ради Стрийського району у 7-му окрузі та депутата Судовишнянської міської ради Яворівського району у 5-му окрузі. Про це повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів.