Новини за день 11 Жовтня 2021

Велике будівництво: триває облаштування спортивних об’єктів Франкового університету

В межах Програми Президента України «Велике будівництво» тривають роботи з реконструкції спортивних майданчиків у Львівському національному університеті ім.Івана Франка по вул. Черемшини 29 (31). Інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Об’єкти, які не підпадають під одноразове (спеціальне) добровільне декларування

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що об’єктами декларування не можуть бути:

За дев’ять місяців цього року сфера підприємництва перерахувала до бюджету області 6 млрд грн ПДФО

Другий місяць поспіль динаміка надходжень до бюджету області податку на доходи фізичних осіб від сфери бізнесу є більшою, ніж динаміка по бюджетній сфері. Це є свідченням нормалізації соціально-економічного розвитку області на тлі карантинних обмежень, – інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

На Львівщині планують організувати Шкільну лігу з футболу

У Львівській ОДА за участі президента Української асоціації футболу Андрія Павелка та очільника області Максима Козицького презентували новий проєкт «Шкільна Ліга Львівщини». Проведення таких змагань ініціювала Львівська асоціація футболу. Їх партнером стане Львівська обласна державна адміністрація.

З початку року на потреби армії великі платники Заходу скерували 364 млн гривень

Упродовж дев’яти місяців 2021 року підприємства, які перебувають на обліку у Західному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків, сплатили до державного бюджету 364 мільйони гривень військового збору.

На Львівщині пацієнти після виписки можуть брати кисневі концентратори у сімейних лікарів

Відсьогодні хворі на Ковід можуть отримати кисневий концентратор у свого сімейного лікаря. Відповідне розпорядження ОДА щодо розподілу кисневих концентраторів серед закладів охорони здоров’я, які надають первинну медичну допомогу населенню області та з урахуванням кількості укладених декларацій з мешканцями підписав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Додатково 5 млн грн можуть отримати громади Львівщини на фінансування об’єктів спортивної інфраструктури

Ще сім громад Львівщини зможуть отримати співфінансування з обласного бюджету на будівництво спортивних майданчиків з наливним або штучним покриттям. Таку пропозицію управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації обговорили сьогодні на засіданні постійної комісії з питань молоді та спорту Львівської обласної ради.

Питання забезпечення житлом дітей-сиріт розглянули під час засідання комісії

Важливо, щоб особи з числа дітей-сиріт були соціально захищеними та мали свою домівку.

Графік роботи центрів вакцинації на Львівщині 11 – 17 жовтня

З 11 по 17 жовтня центри масової вакцинації на Львівщині працюватимуть у 12 містах. Про це інформують у департаменті охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації. Нагадаємо, для отримання щеплення у центрі вакцинації при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу.

На Львівщині проведуть наукову конференцію присвячену 130-річчю від дня народження Євгена Коновальця

13 жовтня у приміщенні сесійної зали Львівської обласної ради відбудеться наукова конференція «Організація українських націоналістів та Українська повстанська армія в контексті Національно-визвольної боротьби народів Центрально-Східної Європи». Захід присвячений 130-річчю від дня народження Євгена Коновальця.