Новини за день 30 Жовтня 2021

39 громад Львівщини отримають додатково майже 90 мільйонів з держбюджету

Фінансовий ресурс для 113 об’єктів на суму 89,5 мільйонів гривень скерують відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України на здійснення заходів з соціально-економічного розвитку. Про це поінформував голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Створюємо ліси разом»: в межах акції в області висадили понад 70 тисяч дерев

Сьогодні, 30 жовтня, в області провели чергову акцію з посадки лісу в межах програми озеленення Львівщини.

Львівщина отримала чергову партію вакцин «Comirnaty»

Сьогодні в область доставили 45 630 доз мРНК-вакцини «Comirnaty». Над розробкою цієї вакцини працювала німецька біотехнологічна компанія BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном «Pfizer».

У Судовій Вишні відкрили новий спортивний майданчик зі штучним покриттям

Сьогодні, 30 жовтня, у місті Судова Вишня Судововишнянської ТГ, відбулось відкриття спортивного майданчика зі штучним трав’яним покриттям.

107-ма річниця боїв за гору Ключ: громадськість Львівщини вшанувала пам’ять Українських Січових Стрільців

Вчора, 29 жовтня, громадськість Львівщини здійснила сходження на гору Ключ, що знаходиться в трьох кілометрах від села Труханів.

За кошти державної субвенції в області створюють спеціалізовані служби підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Віталій Загайний з робочим візитом відвідав громади, де за кошти державної субвенції створюють спеціалізовані служби підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства.

За останню добу в області провакцинували майже 24 тисячі осіб

На Львівщині вчора, 29 жовтня, щеплення від ковіду отримали 23 809 осіб, з них 17 293 – першу дозу, 6516 – другу.

Львівщина отримала фінансування з державного бюджету на реалізацію 11 об’єктів соціальної інфраструктури

Розпорядженням Кабміну від 28.10.2021 №1311-р, внесли зміни в розподіл у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери.

За вчора на Львівщині зафіксували 1880 нових випадки Covid-19

За попередню добу в області провели 3661 дослідження на коронавірус, з них 1880 – позитивних.