Новини за день 26 Жовтня 2021

Відбулась нарада щодо пасажирських перевезень автомобільним транспортом

Новації в порядку організації автомобільних пасажирських перевезень, відповідно до змін у Законі України «Про автомобільний транспорт», що набрали чинності 2 жовтня, обговорили під час сьогоднішньої онлайн-наради, організованої управлінням транспорту та зв‘язку Львівської облдержадміністрації за участі представників райдержадміністрацій, які відповідають за роботу транспорту.

Працює контакт-центр щодо укладання договорів на постачання природного газу

Як інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОДА працює контакт-центр щодо укладання договорів на постачання природного газу з бюджетними установами та релігійними організаціями.

“Львівська обласна рада залишила свої лікарні мерзнути”, – Андрій Годик

Сьогодні ані бюджетна комісія, ані сама Львівська обласна рада не змогли домовитися про компенсацію оплати за тепло для комунальних установ. Депутати ЄС сесію зігнорували, а голова Ірина Гримак її перенесла. Відтак всі комунальні установи ЛОР, якими і мають опікуватися обласні депутати, залишаються без тепла.

В межах інформаційної компанії з превенції постковідного синдрому в області працює безкоштовна Гаряча лінія

Благодійна організація «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Львів» в партнерстві з Львівським обласним центром контролю та профілактики хвороб МОЗ України за підтримки департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації, запустили безкоштовну гарячу лінію щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

Про перспективи виробництва біометану говоритимуть в межах вебінару: охочих запрошують до реєстрації

Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та ЖКГ Львівської ОДА, Біоенергетична Асоціація України разом із проєктом BIOFIT запрошують відвідати серію онлайн-вебінарів «Підтримка біоенергетичного дооснащення енергетичного сектору України».

Нова концесійна дорога Львів-Броди-Рівне: завершують розробку техніко-економічного обґрунтування

Міжнародна консалтингова компанія ILF Consulting Engineers працює над техніко-економічним обґрунтуванням будівництва нової дороги Краковець — Броди — Рівне. На сьогодні документ на завершальній стадії.

Відзавтра у Львові запрацюють ще два центри вакцинації

Відзавтра, 27 жовтня, у Львові працюватимуть ще два центри вакцинації, де можна отримати щеплення будь-якою із трьох доступних на Львівщині вакцин: Астра Зенека, Пфайзер (Комірнаті) та Коронавак.

Скіфське золото повертається в Україну

Колекція скіфського золота, яку ще до окупації Криму Росією вивезли на виставку в музей Алларда Пірсона в Амстердамі, повернеться в Україну. 26 жовтня Апеляційний суд Амстердама оголосив рішення про приналежність колекції. Про це інформує Міністерство культури та інформаційної політики.

Садівники Львівщини отримають державну підтримку за витрати поточного року та 2019-2020 років

У департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА під головуванням заступника голови облдержадміністрації  Віталія Загайного відбулося  засідання обласної комісії  з прийняття рішень щодо компенсації витрат суб’єктам господарювання у галузі виноградарства, садівництва і хмелярства.

«Кожен третій в реанімації – на штучній вентиляції легень», – Олег Когут

Епідситуація в області залишається напруженою. Щодня з ковідом госпіталізують понад 300 осіб. В реанімаційних відділеннях перебувають 207 осіб, з них на апаратах ШВЛ – 60. Тобто, кожен п’ятий в реанімації – на апараті штучної вентиляції легень. Про це розповів регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусу на Львівщині Олег Когут.