Новини за день 25 Жовтня 2021

Володимир Зеленський доручив урядовцям активніше комунікувати з населенням щодо реальної об’єктивної ситуації з поширенням Covid-19

Ситуацію зі зростанням рівня захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 та заходи, яких вживає влада для протидії пандемії, обговорили учасники традиційної селекторної наради, що відбулася під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

В області завершили фінансування пенсій за жовтень

Подвійна приватизація земель в межах безкоштовної приватизації – це порушення земельного законодавства

Оскільки у Міністерстві аграрної політики та продовольства України неодноразово підіймалося питання зловживання правами окремо взятих громадян України, які використовували механізми безоплатної приватизації, на порталі національної інфраструктури геопросторових даних з`явилася інформація щодо осіб, які більш одного разу скористалися таким правом безоплатної приватизації землі.

Графік роботи центрів вакцинації у Львівській області на 25 – 31 жовтня 2021 року

Цього тижня на Львівщині 23 центри вакцинації працюватимуть у 13 містах. Нагадаємо, щоб отримати щеплення у центрі вакцинації при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу.

Школа експортера рівня BASIC: підприємці вивчають питання ціноутворення

Сьогодні, 25 жовтня, відбувся шостий тренінг «Школи експортера рівень – BASIC». Цього разу вивчали ціноутворення в експортній діяльності на умовах Інкотермс та фінансово-економічне обґрунтування ефективності експорту.

Ухвалено зміни щодо міжрегіональних перевезень автомобільним транспортом

Відповідальність за наявність документу про щеплення або негативного тесту на COVID-19 під час поїздок автомобільним транспортом між регіонами, за виключенням легкових автівок, покладається на пасажирів. Про це інформує Міністерство охорони здоров’я.

Спростування найпоширеніших міфів про вакцинацію проти COVID-19

У Центрі громадського здоров’я України підготували підбірку найпоширеніших міфів про вакцинацію  та їх підтверджене спростування.  Зокрема:

Півсотні транспортних засобів щодня: працюють мобільні групи з перевірки міжобласних перевезень

Про роботу мобільних груп з перевірки дотримання протиепідемічних заходів, як водіями, так і пасажирами говорили сьогодні в межах брифінгу у Львівському прес-клубі. Як розповів начальник управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації Степан Рудницький сьогодні в області працюють, як мобільні групи, які перевіряють дотримання карантинних норм у різних сферах суспільного життя, так і групи, робота яких спрямована на перевірку […]

ЛОДА звернеться до Уряду щодо ситуації на хвостосховищі Стебницького родовища калійних солей

На сьогодні рівень розсолів в секції №2 хвостосховища Стебницького гірничо-хімічного підприємства «Полімінерал» досягає гранично допустимого.

Комісія з питань бюджету не підтримала проєкт бюджетного регламенту Львівської облради

Депутатська комісія Львівської обласної ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку не підтримала проєкт бюджетного регламенту Львівської обласної ради. Зокрема, документ передбачає комунікацію та співпрацю Львівської облради та Львівської ОДА щодо використання коштів обласного бюджету.