Новини за день 1 Жовтня 2021

В області визначили переможців конкурсу інноваційних проєктів: фінансово підтримають 9 ідей

Сьогодні у Львівській ОДА відбулось засідання Конкурсної ради на якому підбили підсумки конкурсу інноваційних проєктів.

Добросинсько-Магерівська громада визначила пріоритети розвитку

Сьогодні, 1 жовтня, на розширеному засіданні Робочої групи з формування Стратегії розвитку визначали пріоритети розвитку  Добросинсько-Магерівської територіальної громади. Інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Велике будівництво: на Львівщині відремонтовано ще одну дорогу

Реконструкцію проведено в межах програми Президента України «Велике будівництво» на автошляху Садковичі-Чернихів біля села Садковичі.

«Захід сонця в Домажирі»: ведмежий притулок запрошує на ексклюзивну екскурсію

Завтра, 2 жовтня, о 18:00 год відбудеться екскурсія за особливим маршрутом у Ведмежому притулку «Домажир».

За підтримки Канади на Львівщині розвиватимуть соціальні послуги в громадах

Сьогодні, 1 жовтня, відбулась робоча зустріч керівників служби у справах дітей та департаменту соціального захисту Львівської ОДА з представниками посольства Канада в Україні.

Напередодні свята привітали освітян Зимної Води

Уже цими вихідними в Україні відзначатимуть День працівників освіти. Напередодні професійного свята у Зимноводівській територіальній громаді привітали освітян.

Розпочато фінансування пенсій за жовтень

Сьогодні, 1 жовтня, Пенсійним фондом України, згідно із затвердженим графіком, розпочато фінансування виплати пенсій за жовтень. Пенсіонерам Львівської області на пенсійні виплати спрямували 69 млн гривень.

«Дударик» запрошує на концерт із рок-легендою Тарасом Чубаєм «Oktoberfest по-львівськи»

Уже найближчого понеділка, 4 жовтня, на сцені театру ім. Марії Заньковецької відбудеться спільний концерт чоловічого складу капели «Дударик» із рок-легендою Тарасом Чубаєм «Oktoberfest по-львівськи». Початок концерту о 19:00 – інформує пресслужба «Дударика».

Велике будівництво: триває ремонт автошляхів Львівщини

У рамках програми Президента України «Велике Будівництво» проводяться роботи на трасі Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий.

Відбулось засідання обласної призовної комісії

1 жовтня розпочалась осіння призовна кампанія на військову строкову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань. Під час засідання обласної призовної комісії під головуванням заступника голови ЛОДА Віталія Загайного учасники комісії проінформували про хід підготовки до виконання кампанії на території області.