Новини за день 20 Жовтня 2021

У ЛОДА обговорили умови впровадження е-квитка

Сьогодні, 20 жовтня, за участі потенційних інвесторів, перевізників та представників територіальних громад відбулось нарада (з долученням онлайн-учасників) щодо запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду (АСООП) у приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування Львівської області. Технології АСООП більш відомі як е-квиток.

Міжобласні перевезення будуть дозволені для пасажирів із щепленням або негативним тестом – Денис Шмигаль

З 21 жовтня міжрегіональні перевезення громадським транспортом будуть можливі лише для пасажирів із документом про щеплення або чинним негативним тестом на COVID-19.

AstraZeneca: усе про вакцину від COVID-19

Одна з вакцин проти COVID-19, які використовує Україна, – AstraZeneca. Це векторна вакцина, яку розробила шведсько-британська компанія AstraZeneca разом з Оксфордським університетом. Вакцина, вироблена в ЄС, має торговельну марку Vaxzevria, в Південній Кореї – AstraZeneca-SKBio, в Індії – Covishield. Схвалена ВООЗ, ЄС, Канадою, Індією та багатьма іншими країнами для екстреного використання. Застосовується для всіх, старше 18 […]

У Стрию реконструюють стадіон на три тисячі глядацьких місць

У Стрию триває реконструкція стадіону «Сокіл». Після капітального ремонту сучасна спортивна арена зможе приймати  три тисячі глядачів.

Тривають навчання для громад, які працюють над розвитком молодіжних центрів

У готелі «Львів» триває перший етап навчальної сесії в межах проєкту «Навчання для молодіжних просторів в громадах», який проводить Українська Академія Лідерства за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА. Захід складається із трьох частин, у якому беруть участь громади-фіналісти проєкту «Розвиток мережі молодіжних центрів».

20 жовтня – Всесвітній день профілактики остеопорозу

20 жовтня щорічно відзначають Всесвітній день остеопорозу, присвячений підвищенню глобальної обізнаності щодо профілактики, діагностики та лікування такої недуги. Цей день підкреслює необхідність збереження здоров’я кісток протягом усього життя, а також запобігання переломів шляхом ранньої оцінки ризику та лікування.

«Вакцинуватися рекомендовано і після одужання від ковіду», – Орест Чемерис

Якщо людина перехворіла на коронавірус, особливо у важкій формі,  вона повинна надалі захистити себе. Власні антитіла можуть захищати протягом короткого періоду часу, але якщо ми говоримо про формування стійкого імунітету, то його забезпечує лише вакцина. На цьому вчора під час брифінгу наголосив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

МКІП запрошує авторів долучитися до Тижня української мови у Вікіпедії

Міністерство культури та інформаційної політики спільно з ГО «Вікімедіа Україна» оголошують Тиждень української мови у Вікіпедії.

На Золочівщині дитина-сирота знайшла родину

У Золочеві дитину-сироту влаштували у дитячий будинок сімейного типу. Як зазначають у службі у справах дітей Львівської ОДА, окрім цієї дитини, сім’я виховує ще п’ятеро дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

20 жовтня – Всеукраїнський день боротьби з раком молочної залози

У межах проєкту «Почуй лікаря» експерт департаменту охорони здоров’я з клінічної онкології Ігор Ковальчук розповів про важливість вчасного звернення жінками по медичну допомогу у разі виявлення утворень у грудях.