Новини за день 6 Жовтня 2021

Велике будівництво: завдяки завершенню довгобуду Гніздичівська громада отримає нову школу

У 2021 році планують завершити ще один довгобуд області. Школу на 423 учнівських місця у смт Гніздичів Стрийського району реалізують у межах Програми Президента України «Велике будівництво».

Відвідати відбірковий матч Чемпіонату світу вболівальники зможуть лише за наявності паспорту вакцинації, або ж тесту на COVID

Сьогодні, 6 жовтня, відбулось позачергове засідання обласної комісії ТЕБ і НС. Серед розглянутих питань – забезпечення належного проведення відбіркового матчу Чемпіонату світу – 2022 з футболу.

Нові можливості індустріальних парків: що передбачають зміни до Закону

Президент України підписав зміни до Закону України «Про індустріальні парки». Законопроект спрямований на залучення інвестицій в промисловий сектор економіки шляхом запровадження стимулів в індустріальних парках.

Актуальні питання трансформації вугільних регіонів розглянули під час Форуму у Києві: серед учасників представники вугільних громад

Сьогодні, 6 жовтня у Києві відбувся Форум «Справедлива трансформація вугільних регіонів: від планів до дій!». Серед його учасників – представники вугільних громад України, національних та регіональних органів державної влади, міжнародних організацій та донорської спільноти.

Розпочав роботу Осінній будівельний форум – 2021

Форум об’єднує представників будівельної галузі для демонстрації технологічних новинок, сучасних будівельних матеріалів, тенденцій на ринку будівництва, архітектурних проєктів, обміну досвідом та зміцнення комунікації. Платформа охоплює весь будівельний цикл від проектування до спорудження об’єктів.

20,5 млрд грн – очікувані надходження до бюджету області у 2021 році

У департаменті фінансів Львівської ОДА підрахували очікувані надходження податків і платежів до загального фонду бюджетів Львівщини до кінця цього року. Загалом очікується поступлення близько 20,5 млрд грн. Враховуючи уточнені на сьогодні річні планові показники їх перевиконання по області становитиме 837 млн грн або 4 %.

З 1 жовтня в Україні діє новий порядок отримання інсулінів

З 1 жовтня змінився порядок видачі рецептів на отримання інсулінів для хворих на цукровий діабет. Якщо раніше такі рецепти виписували у паперовому вигляді лікарі-ендокринологи, то тепер цю процедуру адмініструє НСЗУ і препарат можна отримати на підставі електронного рецепту, виписаного сімейним лікарем. Про це розповів Юрій Вендзилович, експерт департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації з ендокринології, керівник Львівського […]

«Велике будівництво»: триває масштабна розбудова якісної інфраструктури

У межах програми Президента України «Велике будівництво» активно проводяться ремонтні роботи на об’їзній дорозі курортного міста Трускавець.

Борчиня Олександра Хоменець виборола бронзу на чемпіонаті світу

18-річна вихованка Львівського фахового коледжу спорту, уродженка Трускавця, Олександра Хоменець виборола бронзову медаль на чемпіонаті світу.

Понад 200 млн гривень субвенції скерували на реалізацію інфраструктурних об’єктів Львівської області

Із загального фонду державного бюджету до бюджетів області та окремих місцевих громад перерахували в повному обсязі субвенцію на суму 222,7 млн гривень. Ці кошти призначені для  реалізації інфраструктурних проєктів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери Львівщини.