Новини за день 13 Жовтня 2021

Додатково три мікропроєкти отримають фінансування з обласного бюджету, – рішення Конкурсної ради

За результатами звітного засідання Конкурсної ради з реалізації Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини на 2021-2025 роки вирішили в результаті перерозполіду коштів обласного бюджету профінансувати реалізацію ще трьох проєктів місцевих ініціатив. Таким чином в області реалізовується 573 таких проєкти на загальну суму 193,1 млн грн. Про це повідомив співголова Конкурсної ради, заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Глава держави підписав закон, що дасть змогу оперативніше визнавати гуманітарну допомогу на місцевому рівні

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про гуманітарну допомогу» щодо оперативності прийняття рішень» № 1758-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 21 вересня 2021 року.

«Управлінські рішення мають враховувати інтереси і пацієнтів, і медиків», – Іван Собко на презентації досліджень ТМО м. Львова

Сьогодні у Львівській міській раді незалежна компанія «Be-It Health & Social Impact» представила результати досліджень, проведених на основі аналізу фінансового стану, управлінської спроможності та якості медичних послуг у 9-ти медичних закладах Львова, які об’єднані в територіальні медичні об’єднання. Дослідження проводили у межах проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».

До Дня захисників та захисниць України відзначили військовослужбовців 80-ї окремої десантно-штурмової бригади

У переддень Дня захисників і захисниць України, що традиційно відзначається 14 жовтня, на території військової частини А0284, що на Стрийській відбулись урочистості, під час яких за віддану службу та захист територіальної цілісності на Сході України нагородили військовослужбовців 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.

У Львівському історичному музеї презентували виставково-освітній проєкт „Historia magistra vitae est. Наша державність“

У Львівському історичному музеї презентували виставково-освітній проєкт „Historia magistra vitae est. Наша державність“. Проєкт зосереджується на вивченні традицій української державності впродовж IX-XXI ст. Провідною ідеєю є демонстрування основних форм української держави шляхом поєднання класичних музейних підходів (виставки) та едукаційних програм.

Перші 100 днів ринку землі: результати земельної реформи у Львівській області в цифрах

Три місяці тому запрацював ринок землі. Саме 1 липня скасована дія мораторію на продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

З 18 жовтня в області почнуть діяти нові карантинні обмеження

Обласна комісія ТЕБ і НС прийняла рішення посилити карантинні обмеження на території Львівської області з 18 жовтня, у зв’язку із зростанням кількості хворих на ковід та госпіталізацій.

Особовий склад військових частин привітали з Днем захисників та захисниць України

Найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій і стабільність. Саме під захистом українських військових, завдяки їхній самовідданості, спокійно живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі.

На Львівщині проведуть Кубок України з військово-спортивних багатоборств імені генерала Кульчицького

У п’ятницю, 15 жовтня, у Львові стартує Кубок України з військово-спортивних багатоборств імені генерала Сергія Кульчицького. Цьогоріч турнір також приурочений Дню захисників та захисниць України.

Епідситуація в області погіршується

Питання санітарно-епідеміологічної ситуації в області та проведення вакцинації розглянули сьогодні в межах засідання постійної комісії  з питань охорони здоров’я та материнства Львівської обласної ради.