Новини за день 21 Жовтня 2021

Для потреб медичних закладів обласного підпорядкування планують додати 89,7 млн грн: депутатська комісія підтримала пропозицію

Сьогодні в межах засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та материнства ЛОР заслухали інформацію щодо внесення змін до показників обласного бюджету Львівської області на 2021 рік та проекту рішення «Про внесення змін до Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області на 2021-2025 роки» за 9 місяців 2021 року.

В межах Великого будівництва триває реконструкція дитячого садка Жовківської громади

У селі В’язова Жовківської територіальної громади, що на Львівщині, триває реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Л. Українки, 26. Роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Можливості застосунку Дія розглянули в межах форуму готелярів та рестораторів

У межах форуму готелярів та рестораторів на міжнародній виставці «ТурЕКСПО» фахівці по цифровізації Львівської облдержадміністрації розповіли про можливості та функції застосунку Дія у готелях.

Чергова партія вакцини “Comirnaty” надійшла у Львівську область

Львівщина отримала ще 22 230 доз вакцини «Comirnaty» від «Pfizer-BioNTech». Це – мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією «BioNTech» спільно з американським фармакологічним концерном «Pfizer».

ФРАНКО-РОВЕР: в Нагуєвичах презентували новий інтерактивний екскурсійний веломаршрут

20 жовтня в Державному історико-культурному заповіднику «Нагуєвичі» презентували новий інтерактивний екскурсійний веломаршрут «ФРАНКО-РОВЕР». В рамках проєкту у Нагуєвичах облаштували 20 інформаційних таблиць з QR-кодами на локаціях, що мають стосунок до життя і творчості Івана Франка та закупили велосипеди, якими гості заповідника зможуть проїхатися екскурсійним веломаршрутом за символічним “велоквитком”.

«Львівщина побила рекорд з вакцинації та темпи збавляти не потрібно», – Іван Собко

Сьогодні в межах засідання постійної комісії  з питань охорони здоров’я та материнства ЛОР заслухали інформацію щодо санітарно-епідеміологічної ситуації на території Львівщини, проведення вакцинації та вжиття заходів реагування у зв’язку з епідемією коронавірусу.

5,3 млн грн планують скерувати на будівництво спортивних майданчиків в області

Скерувати 5,3 млн грн з обласного бюджету на співфінансування будівництва спортивних майданчиків з наливним і штучним покриттям у дев’яти громадах області – таке рішення прийняли сьогодні на засіданні обласної комісії з питань молоді та спорту.

Департамент агропромислового розвитку ЛОДА запрошує на роботу

Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття посади державної служби категорії «Б» – заступника директора департаменту – начальника управління продовольства та розвитку сільських територій департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

21 жовтня – Всесвітній день яблук

21 жовтня відзначається Всесвітній день яблук.

Визначили переможців конкурсу «Четверта влада» серед редакцій місцевих радіостанцій

Конкурсна комісія затвердила переможців обласного конкурсу журналістики для редакцій місцевих ФМ радіостанцій «Четверта влада», яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2021 році.