Новини за день 2 Жовтня 2021

На Львівщину прилетів сучасний гелікоптер для аеромедичної евакуації пацієнтів у критичних станах

З 1 жовтня відновили проєкт аеромедичної евакуації пацієнтів. Відтак на території Львівської області з’явився гелікоптер державного центру авіаційного забезпечення Нацполіції під назвою Airbus Helicopters H-145.

Розпочато конкурс на здобуття державних іменних стипендій молодим вченим для увічнення Героїв Небесної Сотні

З 1 жовтня 2021 року розпочався конкурс на здобуття державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні. Відповідне рішення затверджено наказом МОН.

Ще понад 20 жителів області виявили бажання взяти на виховання у сім’ю дитину-сироту

В області завершився курс підготовки для тих, хто має намір усиновити дитину, створити прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу чи взяти під опіку дитину-сироту.  Навчання проводив Львівський обласний центр соціальних служб.

Ефективна комунікація та тренди соцмереж: на Львівщині провели дводенний інтенсив «Школа комунікатора»

Упродовж 30 вересня – 1 жовтня 2021 року департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації провів дводенне навчання для представників організацій громадянського суспільства.

Вчора 8847 мешканців області отримали щеплення від ковіду

За минулу добу, 1 жовтня, на Львівщині щеплення проти коронавірусу отримали 8847 осіб.

За добу на Львівщині зафіксували 1102 нових випадки Covid-19. Госпіталізували 265 осіб

За попередню добу в області провели 2318  досліджень на коронавірус, з них – 1102  позитивних.