Новини за день 5 Жовтня 2021

У Львівській опері відбувся творчий вечір художнього керівника капели «Трембіта» Миколи Кулика

У Львівському національному оперному театрі відбувся творчий вечір з нагоди 40-річчя творчої діяльності директора-художнього керівника Заслуженої академічної капели «Трембіта», народного артиста України Миколи Кулика.

Мандрівки гірськими територіями: у Львівській області реалізують туристичний проєкт «ВелоБескиди»

Місяць тому дали старт реалізації туристичного проєкту «ВелоБескиди». А вже сьогодні на території гірськолижного курорту «Буковиця», що у Бориславі делегація Львівської ОДА оглянула хід виконання будівельних робіт за маршрутом Трускавець – Орів – Борислав – Східниця.

“Реконструкцію Собору Святого Юра плануємо завершити у наступному році”, – Юрій Бучко

Архикафедральний Собор Святого Юра розпочали реконструювати у 2018 році. На сьогодні на об’єкті виконали 30 % робіт.  Для продовження реконструкції минулого тижня Львівська обласна рада виділила 15 млн грн.

«Е-лікарняний – це економія часу пацієнта і лікаря», – Олександр Кулепін

З 1 жовтня всі заклади охорони здоров’я Львівської області перейшли на використання електронних листків непрацездатності. Перехід на такий формат стосується і хворих з психічними розладами, ВІЛ-СНІД, у зв’язку з вагітністю та пологами.

Старт Школи експортера: понад два десятки підприємців області навчаються основам експортної діяльності

Сьогодні, 5 жовтня, понад два десятки підприємців із Львівщини розпочали навчання у Школі експортера – рівень BASIC. Інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

9,5 млн євро дозволить залучити на Львівщину будівництво нового заводу компанії «ОДВ-Електрик»

Українська компанія із німецькими інвестиціями «ОДВ-Електрик» працює на території області з 2003 року, і планує збільшити свої виробничі потужності на Львівщині. Зокрема, збудувати додаткові виробничі приміщення у м. Новий Розділ, що дозволить залучити 9,5 млн євро інвестицій в область. Розширення обсягів виробництва та сприяння у цьому стало предметом зустрічі сьогодні гендиректора компанії Трауда Міхаеля з головою Львівської […]

Архівне управління інформує про проведену роботу за минулий тиждень

За даний період до управління надійшло 37 звернень, у тому числі:

Мешканців Львівщини запрошують долучитися до цікавого проєкту

Центр демократії та верховенства права в межах всеукраїнського проєкту «100 вчинків відповідальних громадян» відкриває реєстрацію на серію онлайн-заходів для представників Львівської області.

У Львові вшанували пам’ять видатного українського поета Богдана-Ігоря Антонича з нагоди 112-ї річниці з дня народження

Сьогодні минає 112 років від дня народження видатного українського поета, прозаїка, перекладача, літературознавця, громадського діяча Богдана-Ігоря Антонича.

“Допомога ветеранам АТО у працевлаштуванні – головний акцент у нашій роботі”, – Віталій Загайний

В області діє Комплексна програма соціальної підтримки учасників учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні. На її реалізацію цьогоріч скерували більше 41 млн грн.