Новини за день 12 Жовтня 2021

«Газ і тарифи для населення не зростають»,- Максим Козицький

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький пояснив ситуацію щодо тарифів на газ.

“Творчість Станіслава Лема надихає вчених на створення нових корисних винаходів”, – Максим Козицький

Львівщина відзначає 100-річчя з дня народження відомого польського письменника Станіслава Лема. З цієї нагоди відбувається культурно-мистецький вечір, присвячений цій постаті.

Відбулась районна нарада щодо осінньої призовної кампанії

1 жовтня розпочалась осіння призовна кампанія на військову строкову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань. Під час сьогоднішньої наради розглянуто стан виконання призову на території району.

Підприємці Львівщини продовжують вивчати основи експортної діяльності: сьогодні говорили про митне оформлення

Сьогодні, 12 жовтня, відбувся третій тренінг «Школи експортера рівень – BASIC». Темою стало митне оформлення експортних операцій та набуття статусу уповноваженого (схваленого) експортера.

Відбулась 7-ма чергова сесія Львівської районної ради VIII скликання

У цілому на порядок денний сьогоднішньої сесії було винесено 16 питань.

Львівський район – лідер за темпами вакцинації

У Львівському районі минулого тижня вакциновано 4 982 особи. У місті Львові імунізовано 17 927 осіб.

Львівська політехніка відзначає 20-літній ювілей створення кафедри соціології та соціальної роботи

Національний університет «Львівська політехніка» відзначає 20-річчя заснування кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних і соціальних наук.

Архівне управління інформує про проведену роботу за минулий тиждень

За даний період до управління надійшло 38 звернень, у тому числі:

333 млн грн податку на прибуток надійшло до бюджету області від початку року

Як повідомлялираніше, Львівщина на 1 жовтня посідає сьоме місце серед областей України за динамікою надходжень до місцевих бюджетів порівняно з минулим роком. У цьому році – це найвищий рейтинг Львівщини.

На Львівщині завершився тиждень психічного здоров’я

З 5 по 10 жовтня в межах реалізації проєкту «Промоція турботи про психічне здоров’я у Львівській області» громадська організація «Дестигма» за сприяння департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації та з нагоди Всесвітнього дня психічного здоров’я провела Тиждень психічного здоров’я на Львівщині.