Новини за день 4 Жовтня 2021

Замовників та постачальників запрошують на семінари щодо роботи в ProZorro Market

8 жовтня департамент економічної політики Львівської ОДА запланував проведення безкоштовних семінарів – практикумів «Як замовникам ефективно закупити, а постачальникам вигідно продати в системі ProZorro Market».

«Укрнафта» розпочала буріння нової нафтової свердловини на Львівщині

ПАТ «Укрнафта» розпочало буріння нафтової свердловини № 103 на Верхньомасловецькому родовищі у Стрийському районі Львівської області.

Сколівська територіальна громада працює над Стратегією розвитку

В області триває робота над Стратегіями розвитку для семи громад. Зокрема сьогодні спільно з командою ЛОДА планує своє майбутнє Сколівська територіальна громада.

Опитування платників податків щодо якості обслуговування – 2021

Державна податкова служба України проводить загальнонаціональне опитування платників податків щодо ставлення платників до органів ДПС.

Відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія»

У Кам’янка-Бузькій ДПІ ГУ ДПС у Львівській області, за участі начальника інспекції Тараса Печори, відбулася «гаряча лінія» щодо кампанії одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та застосування електронних сервісів. Пропонуємо відповіді на поставлені запитання.

Чи проводяться контролюючим органом перевірки одноразових (спеціальних) добровільних декларацій?

Відповідно до п. 6 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) декларант, який має намір скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням щодо належних йому активів фізичної особи, протягом визначеного підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ […]

Оподаткування ПДФО допомоги на поховання

Згідно з п.п. 165.1.22 п. 165.1 ст. 165 розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються кошти або вартість майна (послуг), що надаються як допомога на поховання платника податку:

60 громад Львівщини виконали плани з надходження податків до бюджету за дев’ять місяців

Із 73-х територіальних громад області планові завдання з надходження податків до загального фонду бюджету за 9 місяців 2021 року виконано в 60 громадах – підсумували у департаменті фінансів Львівської ОДА.

Відділ ведення Державного реєстру виборців інформує

Триває виборчий процес у Комарнівській територіальній громаді. Зокрема, Комарнівська міська територіальна виборча комісія зареєструвала п’ятьох кандидатів на посаду міського голови Комарно: шляхом самовисування зареєстровано чотири кандидати, один – делегований місцевою організацією політичної партії.

Шахістка Марія Музичук виборола золото на командному чемпіонаті світу

Жіноча збірна України з шахів виборола бронзу на командному чемпіонаті світу, що завершився днями в Іспанії. Українки піднялись на п’єдестал пошани командного чемпіонату вперше з 2013 року.