Новини за день 10 Жовтня 2021

У громадах району продовжується робота з напрацювання стратегій розвитку до 2027 року

Важливим при формуванні стратегічних векторів розвитку громад є правильне визначення своїх сильних та слабких сторін, наявність ресурсів, реалістичність пропонованих проєктів. Адже успішність громади залежить від того, як вдало використовують переваги території та в першу чергу покращують умови, що впливають на комфортність проживання та ведення бізнесу.

Відбулась зустріч з представниками громадських організацій учасників АТО/ООС

Задля налагодження тісної співпраці з громадськими організаціями Львівського району, які представляють інтереси учасників АТО/ООС, сьогодні провели круглий стіл.

Вчора від ковіду вакцинували понад 4 тисячі мешканців області

На Львівщині за вчора, 9 жовтня, щеплення від ковіду отримали 4051 особа, з них 1949 – другу дозу.

128 млн грн: щотижневе інформування про фінансування з обласного бюджету

Як інформують у департаменті фінансів Львівської облдержадміністрації,  загалом впродовж цього тижня з обласного бюджету профінансували 128 млн грн, з яких 72,4 млн грн спрямували на поточне утримання бюджетних установ обласного підпорядкування.

За вчора на Львівщині зафіксували 468 нових хворих на Covid-19. Госпіталізували 172 людини

За попередню добу в області провели 1646 досліджень на коронавірус, з них – 468 позитивних.

Планові ремонтні роботи на залізничній станції “Батятичі”

У понеділок, 11 жовтня, з 8:00 год терміном на 1 добу рух автотраспорту через залізничний переїзд біля зупинки «Батятичі» буде обмежено у зв’язку з ремонтними роботами залізничної колії та проїжджої частини.