Новини за день 22 Жовтня 2021

Усіх охочих запрошують на недільну велопрогулянку до Крехівського монастиря

У межах проєкту «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони» 24 жовтня усіх охочих запрошують приєднатися до мандрівки на велосипедах. Збір учасників в неділю о 10:45 год біля входу в ТРЦ «Спартак».

Десятикласницю львівської школи обрали президентом обласного учнівського парламенту

У Будинку воїна днями організували звітно-виборчу конференцію Львівського обласного учнівського парламенту, на яку з’їхались школярі з усіх куточків Львівщини.

«Щепитися легко»: адреси центрів вакцинації та пунктів щеплень на Львівщині

Загалом на Львівщині відкрили з початку вакцинальної кампанії 27 центрів вакцинації та 188 пунктів щеплень. Окрім того, 102 мобільні бригади проводять вакцинацію на виїзді.

Новий садок у Волі-Висоцькій забезпечить навчанням 40 маленьких мешканців громади

40 місць для дошкільнят Жовківська громада отримає після завершення реконструкції нежитлового приміщення з розширенням за рахунок добудови та надбудови другого поверху під дошкільний навчальний заклад. Проєкт реалізують в межах програми Президента України «Велике будівництво».

На Самбірщині провели командно-штабні навчання з цивільного захисту

20-21 жовтня відбулись командно-штабні навчання з Самбірською районною ланкою територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області в межах комплексу навчань з органами управління, силами та засобами цивільного захисту визначених районів та міських територіальних громад Львівської області, спланованих на 2021 рік.

«Ігор Герич – Людина з великої букви, яка завжди на перше місце ставила свого пацієнта і його здоров’я», – Максим Козицький

Сьогодні у Львівському Національному медичному університеті імені Данила Галицького відбулась меморіально-наукова конференція до 60-річчя від дня народження доктора медичних наук, професора Ігоря Герича.

Мешканцям Львівщини, які використовують відновлювані джерела енергії, відшкодували понад 370 тис грн

У межах «Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки» ще 23 учасникам відшкодували частину вартості сонячних електричних станцій приватних домогосподарств на загальну суму 378,69 тис грн.

Підприємців навчатимуть енергетичній кооперації: відбір триває до 15 листопада

Стартував прийом заявок на першу в Україні Школу Енергетичної Кооперації для місцевих підприємців. Представники українських громад мають можливість отримати практичні знання з енергетичної кооперації.

“Мале Карпатське коло – це ремонт понад ста кілометрів місцевих доріг та будівництво нових об’єктів”, – Юрій Бучко

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департаментом дорожнього господарства Львівської ОДА заплановано ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт по місцевим дорогам становить 4,13 млрд гривень.

Реконструкція моста на трасі Київ – Чоп біля села Тухолька

Роботи виконуються в межах програми Президента Велике будівництво.