Новини за день 1 Листопад 2021

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує

Одноразове добровільне декларування  – це цивілізована легалізація активів громадян, які свого часу були приховані від оподаткування. Завдяки цьому процесу держава дає можливість платникам податків повернути кошти у прозорий та легальний обіг. Потенційно – це сотні мільярдів гривень.

РДА

Інформація щодо стану вакцинації

За попередню добу у Львівському районі, в тому числі у місті Львові, вакциновано 6082 особи від COVID-19.

1

«Разом попри кордони»: на Львівщині відбулася веломандрівка до Верещиці

30 жовтня від Асоціації Єврорегіон «Карпати-Україна» Bike Sport Active і управління туризму та курортів Львівської ОДА відбулася велоподорож до Верещиці. Її реалізовано в межах проекту «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони».

10

Медиків запрошують взяти участь у проєкті «Мисливці за діабетом»

Центр громадського здоров’я України разом з Україно-швейцарським проєктом «Діємо для здоров‘я» запрошують медичних працівників взяти участь у конкурсному відборі до команд-учасниць комунікаційної кампанії «Мисливці за діабетом».

5

Львівщина урочисто відзначила річницю утворення Західноукраїнської Народної Республіки

Сьогодні, 1 листопада, на Львівщині відбулися заходи з нагоди відзначення 103-ї річниці утворення Західноукраїнської Народної Республіки.

4

114,7 млн грн: щотижневе інформування про фінансування з обласного бюджету

Як інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА,  впродовж цього тижня з обласного бюджету профінансували  114,7 млн грн, з яких 42 млн грн спрямовано на поточне утримання бюджетних установ обласного підпорядкування.

3

За останню добу в області провакцинували майже 9 тисяч осіб

На Львівщині вчора, 01 листопада, щеплення від ковіду отримали 8900 осіб, з них 6739 – першу дозу, 2161 – другу.

2

Нові правила дорожнього руху набули чинності: що важливо знати водіям та пішоходам

В Україні запроваджено нові Правила дорожнього руху. Зміни почали діяти з 1 листопада.

_1635754355_613x320_3_0_nw

За вчора на Львівщині зафіксували 1166 нових випадків Covid-19. Госпіталізували 152 особи

За попередню добу в області провели 1619 досліджень на коронавірус, з них 1166 – позитивних.