Новини за день 5 Листопада 2021

Безбар’єрні на Львівщині менше половини соціально важливих об’єктів

Такі дані обласного моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів і послуг для осіб з інвалідністю, який провела Львівська обласна державна адміністрація.

139,7 млн грн: щотижневе фінансування з обласного бюджету

Упродовж цього тижня з обласного бюджету профінансували 139,7 млн грн, з яких 92,8 млн грн спрямували на поточне утримання бюджетних установ обласного підпорядкування.

Рада ввела електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме

Верховна рада ухвалила закон щодо електронної реєстрації місця проживання. Проект №5463 у другому читанні підтримали 238 депутатів.

Троє осіб з числа дітей-сиріт Львівської області отримали ключі від власного житла

Сьогодні у місті Глиняни Львівського району вручили ключі та документи на житло трьом особам з числа дітей-сиріт.

ПДФО до бюджету області: бізнес сплатив більше, аніж бюджетна сфера

За 10 місяців цього року сфера підприємництва перерахувала до бюджету області 6,8 млрд грн податку, а бюджетна сфера – 3,8 млрд грн.

У Львівській обласній інфекційній лікарні перебуває понад 200 пацієнтів з коронавірусом

Станом на сьогоднішній ранок у Львівській обласній клінічній інфекційній лікарні на стаціонарному лікуванні перебуває 242 хворих на коронавірус. З них 9 пацієнтів в інтенсивній терапії (в т.с. 7 важкохворих під апаратами ШВЛ, двоє з яких знаходяться в критичному стані).

Кам’янка-Бузький індустріальний парк отримав управляючу компанію: інвесторів запрошують до співпраці

Кам’янка-Бузький індустріальний парк тепер має управлінця. Ним стала компанія ПП «Скіфи». Приватне підприємство є одним з перших в Україні виробників піддонів EPAL (Європейська Асоціація Виробників піддонів).

На Львівщині спостерігається погіршення епідситуації

Щоденно в області збільшується коефіцієнт виявлення коронавірусної хвороби. Спостерігаються також високі темпи госпіталізації, що призводить до заповнення стаціонарних відділень лікарень.

У Львівській ОДА нагородили фахівців соціальної сфери

З нагоди Дня працівника соціальної сфери заступник голови облдержадміністрації Юрій Бучко привітав усіх причетних до цього свята.

«Місяць цифрової трансформації»: запрошуємо активних громадян перевірити рівень знань цифрових навичок

Міністерство цифрової трансформації здійснює широкомасштабну інформаційну кампанію «Місяць цифрової грамотності», що триватиме з 1 по 30 листопада 2021 року. Ця ініціатива реалізується в межах проєкту «Дія. Цифрова освіта».