Новини за день 13 Листопада 2021

Голова Львівської ОДА привітав Митрополита Львівського і Сокальського Димитрія з 50-річчям

Сьогодні виповнюється 50 років Митрополиту Львівському і Сокальському Православної церкви України Димитрію.

Понад 20 тисяч осіб на Львівщині вакцинувалися від ковіду за останню добу

На Львівщині за вчора, 12 листопада, щеплення від ковіду отримали 20 827 осіб (з них – 9005 осіб отримали першу дозу вакцини, 11 822 – другу дозу).

Вчора ковід виявили у 1243 мешканців області. Госпіталізували – 261 особу

За попередню добу у Львівській області провели 3149 досліджень на коронавірус. Згідно з результатами, позитивні показники виявили у 1243-х осіб.

«Ми розпочали реформу з великого дослідження у школах країни”, – Олена Зеленська про реформу системи шкільного харчування

У Львові за участю першої леді України Олени Зеленської відбулася перша частина регіонального форуму «Реформа системи шкільного харчування».

Майже 200 науковців отримали грошові премії від Львівської облдержадміністрації та Львівської облради

Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада щорічно призначають премії для працівників наукових установ і закладів вищої освіти (університетів, академій, інститутів) Львівської області.

Держпродспоживслужба затвердила більше 80% шкільних меню у західних областях

Держпродспоживслужба затвердила більше 80% шкільних меню у західних областях, ще 20% були повернуті на доопрацювання. Про це повідомила Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька під час регіонального форуму, присвяченого реформуванню шкільного харчування, що наразі проходить у Львові.

Медики закликають мешканців Львівщини пройти обстеження для визначення рівня цукру в крові

З 15 листопада мешканців Львівщини запрошують пройти обстеження для виявлення цукрового діабету. Про це сьогодні на брифінгу розповів керівник Львівського обласного ендокринологічного центру Юрій Вендзилович.