Новини за день 23 Листопада 2021

У громадах Львівського району продовжується процес інвентаризації водних та лісових ресурсів, а також об’єктів комунальної та державної власності

Питання стану робіт з інвентаризації лісових ресурсів та об’єктів державної і комунальної власності на територіях громад району розглянули сьогодні під час чергового засідання районної комісії з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів та об’єктів державної і комунальної власності, що знаходяться на території громад району, за участі представників територіальних громад та лісових господарств району.

Графік роботи центрів вакцинації у Львівському районі

Цього тижня у Львівському районі працюватимуть 19 центрів вакцинації населення. Отримати щеплення можна попередньо записавшись через портал https://helsi.me/lp/vaccination. При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу. Окрім того, щеплення можна отримати у пунктах вакцинації, звернувшись до сімейного лікаря.

Будуємо транспортні розв’язки

Триває процес будівництва транспортної розв’язки на трасі Ковель-Червоноград-Жовква.

Триває будівництво доріг

У межах програми Президента Велике будівництво триває реконструкція автошляху Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий.

Іван Собко привітав переможців Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

У I етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» за компетенцією «Зварювальні роботи» брали участь учні випускних груп віком від 18 до 22 років, які отримують первинну професійну підготовку.

Для п’ятьох дітей з числа дітей-сиріт закуплять житло: в області перевиконали план Комплексної програми на рік

Сьогодні, 23 листопада, під головуванням заступника голови ЛОДА Віталія Загайного відбулось засідання регіональної Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей без батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області.

Львівщина отримала понад 40 тисяч доз «Comirnaty»

Як повідомляє департамент охорони здоров’я Львівської ОДА область отримала 40 950 доз мРНК-вакцини «Comirnaty».

150-річчя з дня народження: на Львівщині вшанували пам’ять генерал-четаря УГА Антіна Кравса

Сьогодні, 23 листопада, Львівщина вшановує пам’ять генерал-четаря Української Галицької армії Антіна Кравса з нагоди 150-річчя від дня його народження.

Укрпошта запустила освітній E-Export портал для малого і мікробізнесу

Укрпошта створила освітній портал для українських експортерів. Ресурс буде корисний насамперед для представників малого і мікробізнесу, які хочуть продавати свої товари за кордоном на міжнародних торгових онлайн-платформах безпосередньо кінцевому споживачеві.

На Львівщині стартував конкурс на створення шкільного меню

Директори та їх заступники, медичні працівники закладу освіти та відповідальні за харчування підприємці, а також усі інші зацікавлені особи можуть взяти участь в обласному конкурсі  «Найкраще шкільне меню».