Новини за день 25 Листопада 2021

У рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» посадили саджанці калини

25 листопада, у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок у Львові біля пам’ятника Тарасові Шевченку, що на проспекті Свободи, пройшов флешмоб «#не_ламай_калину!».

Уряд змінив окремі положення порядку надання житлових субсидій: як громадянам подати документи

Щоб надати допомогу на оплату житлово-комунальних послуг найбільш незахищеним категоріям громадян, Уряд змінив окремі положення порядку надання житлових субсидій. Про це під час брифінгу наголосив начальник відділу житлових субсидій, соціальних виплат та допомог Василь Гельбич.

В межах акції «16 днів проти насильства» будівлю Львівської ОДА підсвітили помаранчевим

З 25 листопада стартує Всеукраїнська акція «16 днів проти гендерно зумовленого насильства». Як зазначили організатори, ця тема на часі й потребує якісного розв’язання проблеми насильства, зокрема у сім’ях. Традиційно у перший день початку акції будівлю Львівської облдержадміністрації підсвітили символічним помаранчевим кольором.

Школярі та студенти Львова – серед переможців Міжнародної олімпіади з астрономії та астрофізики

Українські школярі здобули 9 медалей на міжнародній олімпіаді. Наша команда виборола 1 золото, 3 срібла та 5 бронз. Шестеро переможців – вихованці Львівського фізико-математичного ліцею. Зокрема, до основної команди увійшли:

У Старосамбірській громаді відкрили два сучасні спортивні майданчики

Старосамбірська громада займатиметься спортом на сучасних майданчиках. Сьогодні у громаді відкрили два спортивні об’єкти – у смт Стара Сіль та селі Тершів. Серед учасників відкриття – заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, керівник управління молоді та спорту Роман Хім’як.

В області продовжують відшкодовувати кошти за впровадження відновлюваних джерел енергії

Сьогодні, 25 листопада, відбулось чергове засідання комісії з питань відшкодування з обласного бюджету частини вартості обладнання, що використовує відновлювані джерела енергії та яке придбане й установлене фізичними особами за власні кошти в межах «Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки».

НСЗУ підвищила тарифи за лікування хворих на COVID-19

З 1 листопада цього року Національна служба здоров’я України підвищила тарифи за лікування хворих на COVID-19 у стаціонарних медичних закладах до 634,3 тис грн на одну команду. У порівнянні з початком року тариф зріс на 14,5%. Інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

В районах Львівщини створять міжвідомчі групи щодо роз’яснення мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту

Сьогодні відбулось засідання обласної Міжвідомчої робочої групи щодо роз’яснення мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту. До її складу увійшли представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів та громадськості.

Для представників виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості провели навчання по комунікації зі ЗМІ

Для представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості провели другий етап навчання на теми: «Як готуватись до зустрічі зі ЗМІ» та «Медіакомунікації: як говорити зі ЗМІ, у соцмережах і не лише».

На перетині доріг поблизу Жовкви тривають роботи над транспортною розв’язкою

Станом на сьогодні змінили схему організації дорожнього руху, збудувавши кільцеву транспортну розв’язку на перехресті доріг М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська та Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква і вже кілька днів автомобілі рухаються по іншій траєкторії.