Новини за день 21 Листопада 2021

У День Гідності та Свободи у Львові вшанували пам’ять патріотів

День Гідності та Свободи – особлива дата для українців, що символізує єдність народу та їх готовність відстоювати цілісність і Незалежність держави, пам’ятати усіх, хто боровся за вільну Україну у різні часи, а також реалізувати своє право самим визначати майбутнє, вірити в себе і здатність перемагати.

Вчора щеплення від ковіду отримали понад 22 тисячі мешканців області

На Львівщині за вчора, 19 листопада, щеплення від ковіду отримали 22 439 осіб (з них – 8 269 осіб отримали першу дозу вакцини, 14 170 – другу дозу). У розрізі районів: м. Львів –  8296 Львівський – 3487

Відповіді на найпоширеніші запитання щодо COVID-сертифікатів: Мінцифри запустила лендинг

COVID-сертифікат у Дії є одним із найпопулярніших документів серед українців — на сьогодні згенеровано 12,4 млн сертифікатів. Кількість COVID-сертифікатів щодня зростає. Щоб допомогти кожному українцю отримати сертифікат у Дії, Мінцифри створила спеціальний лендинг. Він доступний за посиланням.

Понад 5,6 млн грн надійшло до держбюджету за надані працівниками Держгеокадастру у Львівській області адмінпослуги

Упродовж 10 місяців 2021 року працівниками Головного управління Держгеокадастру у Львівській області надано понад 197 тис. адміністративних послуг громадянам та юридичним особам.

Компанія, що створює обладнання для дітей з церебральним паралічем перемогла у конкурсі стартапів

Команда WARM LIFE UKRAINE створила та вдосконалює українські технічні засоби реабілітації. Свій винахід Сергій Полонський, Дмитро Винокур та Євгеній Пилипчук називають вертикалізатор.

Водії зможуть швидше проїжджати відрізок шляху від траси Львів-Луцьк до м. Сокаля

Уже завершено влаштування верхнього шару покриття на окремих ділянках автомобільної дороги Сокаль — Стоянів. Ремонт цієї автомобільної дороги розпочато у 2019 році, найбільший обсяг робіт виконано продовж 2021 року на що з державного дорожнього фонду цього року було передбачено близько 80 млн гривень.

За вчора на Львівщині зафіксували 1017 нових випадків Covid-19. Госпіталізували 248 осіб

За попередню добу у Львівській області провели 1811 досліджень на коронавірус. Згідно з результатами, позитивні показники виявили у 1017-и осіб.  У розрізі районів: Дрогобицький: 39 Золочівський: 67 Львівський: 546 (м. Львів – 314) Самбірський: 51 Стрийський: 126 Яворівський: 82 Червоноградський: 106

На виставці ”Осінній салон ”Високий замок” презентували твори відомих митців

Сьогодні, 8 листопада, у культурно-мистецькому центрі ”Львівський палац мистецтв” відбулось урочисте відкриття 24-ї Міжнародної мистецької виставки ”Осінній салон “Високий замок”.

До кінця місяця усі заклади, які працюють з ковідними пацієнтами, мають отримати доплати у розмірі 300%

Сьогодні, 19 листопада, відбулась нарада керівництва області спільно з головними лікарями медичних установ Львівщини, на якій обговорили низку важливих питань, що стосуються ситуації з коронавірусом на території регіону.

Слідами Чугайстера: у Славській громаді презентували новий велоквест

В межах реалізації проєкту «ВелоКарпатія: розвиток інфраструктури для велотуризму на Львівщині» у Славській громаді презентували велоквест.  За легендами у глибинах карпатських лісів відбуваються містичні речі.