Новини за день 9 Листопада 2021

Вчора щеплення від ковіду отримали понад 16 тисяч мешканців області

На Львівщині за вчора, 8 листопада, щеплення від ковіду отримали 16 261 особа (з них – 9251 особа отримали першу дозу вакцини, 7010 – другу дозу).

Максим Козицький привітав працівників сфери культури із професійним святом

Сьогодні, 9 листопада,  в Україні професійне свято відзначають працівники культури та майстри народного мистецтва. Фахівців Львівщини привітав голова облдержадміністрації Максим Козицький:

100 років тому народився Віктор Чукарін – олімпійський чемпіон, що пройшов 17 концтаборів

Сьогодні в Києві презентують книгу про нього. У Львові погасять пам’ятну марку. У Маріуполі покажуть фільм його пам’яті. Рівно сто років тому народилась непересічна постать світової гімнастики – абсолютний чемпіон Олімпійських Ігор, володар 11 нагород Олімпіади, чемпіон світу Віктор Чукарін.

МОЗ розширив список професій з обов’язковою вакцинацією

Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) розширило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим. Наказ набирає чинності 9 грудня 2021 року.

Мінцифри запускає офлайн-пункти команди підтримки Дії по всій країні

Цього тижня Мінцифри починає відкривати офлайн-пункти Дії в регіонах, де служба підтримки допомагатиме українцям із генеруванням COVID-сертифікатів. Вони працюватимуть у наймасовіших пунктах вакцинації.

Працівники департаменту освіти долучились до написання Всеукраїнського радіодиктанту

Сьогодні, 9 листопада, весь україномовний світ відзначає День української писемності. А ті, хто любить і шанує українську мову, стали частиною великого загальнодержавного дійства – написання Радіодиктанту національної єдності.

Для професійно-технічної освіти розробляють нові навчальні програми

У рамках Програми EU4Skills спільно з партнерами з EDUFI розпочалась робота із оновлення освітніх програм для професійно-технічної освіти.

Дорожники розпочали облаштування кільцевої розв’язки у Жовкві

У межах програми Президента України Велике будівництво стартували роботи із влаштування кільцевої транспортної розв’язки на перетині автомобільних доріг М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська та Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква. Це дозволить підвищити рівень безпеки та комфортності для учасників дорожнього руху.

Відділ економіки та агропромислового розвитку Львівської райдержадміністрації інформує

Виробництво зернових та зернобобових культур у сільськогосподарських підприємствах району станом на 05 листопада: 23420,6 га 1377131,3ц 58,8 ц/га

За вчора на Львівщині зафіксували 1352 нових випадків Covid-19. Госпіталізували 345 осіб

За попередню добу у Львівській області провели 2504  дослідження на коронавірус. Згідно з результатами, позитивні показники виявили у 1352-х людей.