Новини за день 22 Листопада 2021

Відбулась нарада щодо стану готовності об’єктів соціальної інфраструктури

Питання стану готовності об’єктів соціальної інфраструктури області, які реалізовуються у поточному році в межах програми Президента України Велике будівництво та за кошти державного фонду регіонального розвитку, обговорювали сьогодні на нараді під керівництвом першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Андрія Годика з головами РДА, територіальних громад, замовниками будівництва та керівниками підрядних організацій об’єктів.

Відбулось засідання комісії щодо інвентаризації водних та лісових ресурсів, а також об’єктів комунальної та державної власності

З метою чіткого обліку ресурсів та об’єктів, ефективного управління ними та забезпечення наповнення місцевих бюджетів, в районі проводиться інвентаризація водних об’єктів, лісових ресурсів та об’єктів державної і комунальної власності, що знаходяться на території громад.

Air Ocean Airlines відкрила новий рейс Київ-Львів-Київ

Українська компанія Air Ocean Airlines відкрила новий рейс Київ-Львів-Київ. Щодня виліт з Києва о 10.00 год, приліт до Львова – 11.00 год. Щоденно виліт зі Львова 16.55, приліт до Києва 17.55.

У власності декларанта є лише частка об’єкта нерухомого майна – будинку. Як задекларувати таке майно в одноразовій декларації?

Власник частки об’єкта нерухомості, що належить декільком фізичним особам на праві спільної часткової власності зазначає в одноразовій спеціальній добровільній деклараціїзагальну площу такого майна та розмір частки, що належить декларанту.

Відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо одноразового (спеціального) добровільного декларування

Нещодавно за участі заступника начальника Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Оксани Солонинки відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Одноразове (спеціальне) добровільне декларування».

Втратили чи зіпсували картку індивідуального номера. Як діяти?

Щоб отримати нову картку РНОКПП (реєстраційного номеру облікової картки платника податків) ви можете звернутися до податкової інспекції за місцем реєстрації чи проживання з паспортом та отримати дублікат довідки РНОКПП.

Контакти для подання в електронному вигляді звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації та строки їх розгляду

Електронна скринька для надсилання звернень громадян з підписом заявника, який може бути відсканованим, сфотографованим або із застосуванням кваліфікованого електронного підпису: zvernennya_dps@tax.gov.ua.

Наслідки неподання одноразової (спеціальної) декларації

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області звертає увагу, що у разі якщо особа, яка має право на одноразове (спеціальне) декларування не скористується ним, то вона буде вважатися такою, що повідомила контролюючий орган про те, що станом на дату завершення періоду проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування (31 серпня 2022 року):

На Львівщині склали 745 адмінпротоколів за порушення правил карантину: як працюють мобільні групи

Львівщина продовжує перебувати у червоній карантинній зоні. Це зобов’язує населення дотримуватись елементарних правил протиепідемічних заходів – носити маски, дезінфікувати руки, дотримуватись соціальної дистанції. Аби призупинити поширення коронавірусної інфекції, держава закликає також громадян вакцинуватися.

Осіння призовна кампанія триває: на військову службу відбули 438 призовників

На Львівщині з першого жовтня розпочалась осіння призовна кампанія на військову строкову службу. За період призову з обласного збірного пункту до війська відправили 438 юнаків, а це  – 66,5 % виконання поставленого завдання.