Новини за день 15 Листопада 2021

Питання забезпечення житлом дітей-сиріт розглянули під час засідання комісії

Важливо, щоб особи з числа дітей-сиріт були соціально захищені та мали свою домівку. Сьогодні, під керівництвом голови Львівської райдержадміністрації Христини Замули, відбулось засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівському районі.

Інформація щодо стану вакцинації

За попередню добу у Львівському районі, в тому числі у місті Львові, вакциновано 4957 осіб від COVID-19.

17 листопада у Львівському районі увімкнуть сирени

У середу, 17 листопада, відбудеться навчальне оповіщення населення Львівської області сигналами цивільного захисту. Зверніть увагу, що в період з 14:50 до 14:55 год лунатимуть сирени.

31 жовтня відбулись позачергові вибори у Львівському районі

31 жовтня відбулися позачергові вибори Комарнівського міського голови.

Віктор Ляшко: 39,4% дорослих українців вже отримали принаймні одну дозу антиковідної вакцини

За минулий тиждень було зроблено понад 1 мільйон 600 тисяч щеплень. Принаймні першу дозу вакцини вже отримали 39,4% дорослих українців. Повністю завершили курс 28%» – про це повідомив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час брифінгу.

Надходження до Державного бюджету зросли на 39 %

За 10 місяців 2021 року, у порівнянні з відповідним періодом 2020 року, надходження до Державного бюджету зросли на 39 % (на 3,9 млрд грн)  і досягли 14,1 млрд грн. Про це повідомив Ігор Комендат, начальник ГУ ДПС у Львівській області.

Перелік захисних споруд цивільного захисту, які знаходяться на території Львівського району

З 1 січня збільшують розмір стипендій для здобувачів освіти

З 1 січня 2022 року збільшуються стипендії  для здобувачів освіти. Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів України, ухваленій на засіданні Уряду 1 вересня 2021 року № 933 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 12 липня 2004 р. № 882 та від 28 грудня 2016 р. № 1047».

Немає жодного підтвердженого випадку смерті через вакцинацію – Ігор Кузін

Переважна більшість несприятливих подій після імунізації (НППІ) – це легкі випадки, а всі завершені розслідування смертей не виявили жодного зв’язку з вакцинацією. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін, відповідаючи на запитання журналістів видання Главком.

Представників громад запрошують на вебінар з посилення цифрових вмінь

Представників громад запрошують взяти участь в онлайн-семінарі «Посилення цифрових вмінь» від фахівців SocialBoost – IT-партнерів Програми USAID DOBRE.