Новини за день 30 Листопада 2021

Нова партія вакцини «Comirnaty» прибула на Львівщину

Сьогодні на Львівщину доставили 35 100 доз вакцини «Comirnaty». Це інноваційна вакцина на платформі мРНК, розроблена німецькою біотехнологічною компанією «BioNTech» спільно з американським фармакологічним концерном «Pfizer». Метод дії вакцини полягає в тому, що імунна система вчиться розпізнавати білок, який не належить людині, і починає вробляти антитіла до нього.

У Львові відкрили виставку картин угорського художника Маріона Ілку

У Львівській Національній Галереї Мистецтв ім. Б. Г. Возницького презентували виставку картин «Маріон Ілку. Акварелі». Експозиція, яку зібрали з приватних колекцій, присвячена творчості видатного діяча культури, львівського художника угорського походження, викладача Львівської національної академії мистецтв, першого голови Товариства Культури Львівських Угорців.

«Інтерактивна мапа сміттєзвалищ»: з початку року в області вже ліквідували 22 стихійних сміттєзвалища

Несанкціоновані сміттєзвалища – одна з актуальних проблем сьогодення. Для її вирішення створили електронний сервіс «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ». Інформують у департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

У присутності Президента України Міністерство цифрової трансформації та Apple підписали Меморандум про співпрацю

В Офісі Президента України у присутності Глави держави Володимира Зеленського підписано Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством цифрової трансформації України й Apple Inc. та ТОВ Apple Ukraine.

Архівне управління Львівської райдержадміністрації інформує про проведену роботу за минулий тиждень

За даний період до управління надійшло 41 звернення, у тому числі:

Лідери за темпами вакцинації

Львівський та Стрийський райони лідирують за темпами вакцинації в області.

Графік роботи центрів вакцинації у Львівському районі

Цього тижня у Львівському районі працюватимуть 21 центр вакцинації населення. Отримати щеплення можна попередньо записавшись через портал https://helsi.me/lp/vaccination. При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу. Окрім того, щеплення можна отримати у пунктах вакцинації, звернувшись до сімейного лікаря.

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Задля створення сприятливих умов для життя та розвитку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, забезпечення належних умов для їх навчання, виховання та розвитку, поліпшення їх становища, соціального захисту, спрямована робота служби у справах дітей райдержадміністрації.

Будуємо школу у Братковичах

Триває будівництво школи у селі Братковичі в межах Програми Президента Велике будівництво.

Export Academy 2022: стартував набір на довгострокову навчальну програму для експортерів

Департамент економічної політики Львівської ОДА інформує про можливості навчання для експортерів. Так, стартував набір на довгострокову навчальну програму Export Academy 2022 для українських експортерів з усіх галузей та продовжується набір на програми Service Export Ukraine та Export Evolution IT.