Новини за день 11 Листопада 2021

8 спортсменів та 10 тренерів Львівщини отримуватимуть президентські стипендії

За медалі Олімпійських Ігор та чемпіонатів Європи і світу талановитим та перспективним спортсменам призначили президентські стипендії.  Відповідне рішення схвалили учора на засіданні Кабінету Міністрів України. Усього передбачили 206 стипендій.

Чотири громади області отримають субвенцію з держбюджету на придбання житла 13 дітям-сиротам

Сьогодні, 11 листопада, відбулось засідання регіональної Комісії з питань розподілу за напрямками та між місцевими бюджетами коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

На «Арені Львів» встановили спортивні тренажери: займатися на них можна безкоштовно

На стадіоні «Арена Львів» офіційно відкрили новий спортивний простір – майданчик з 17-ма спортивними тренажерами, займатися на яких можна безкоштовно у час роботи стадіону (з 9 до 18 год). Тренажери встановили у межах ініціативи та за кошти компанії «Нова Пошта». Подібний майданчик раніше компанія облаштувала також у Києві на НСК «Олімпійський».

В області продовжують виплачувати компенсації на придбання житла окремим категоріям громадян

Департамент фінансів Львівської ОДА продовжує виплачувати компенсації на придбання житла окремим категоріям громадян. Впродовж тижня на цю мету з обласного бюджету скерували субвенції місцевим бюджетам у сумі 13,5 млн гривень.

Як завдяки приватизації Львів отримає сучасний офісний кампус: історія успіху від Фонду держмайна

Недіючі в’язниці приносили збитки державі та з кожним роком продовжували руйнуватися. Більшість з будівель колишніх в’язниць не використовувались взагалі. Ці споруди, наче згадки про стару систему, лежали тягарем на балансі місцевої влади та утримувалися коштом платників податків.

11 листопада – Міжнародний день енергозбереження

Щорічно, 11 листопада, у світі відзначають Міжнародний день енергозбереження. Його основна мета – привернути увагу влади та громадськості до раціонального використання ресурсів та розвитку поновлюваних джерел енергії.

Відеозвіт відремонтованої дороги Ковель – Жовква

У рамках Програми Президента Велике будівництво відремонтовано автошлях Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква у межах села Боянець.

Відеозвіт відремонтованої дороги Ковель – Жовква

У рамках Велике будівництво відремонтовано автошлях Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква у межах села Туринка.

Вакцинація – найефективніший спосіб захистись від COVID-19!

Подбайте про своїх рідних та близьких, допоможіть їм записатися на вакцинацію! Розкажіть їм, чому важливо вакцинуватися та запишіть на щеплення проти COVID-19 через сімейного лікаря або у найближчому пункті щеплень.

Вчора щеплення від ковіду отримали 17 887 мешканців області

На Львівщині за вчора, 10 листопада, щеплення від ковіду отримали 17 887 осіб (з них – 9301 особа отримали першу дозу вакцини, 8585 – другу дозу).