Новини за день 3 Листопада 2021

Львівщина отримала чергову партію вакцини “Короновак”

В область доставили 30 000 доз вакцини “Короновак”. Це інактивована вакцина, яка містить у своєму складі неактивний, “вбитий” вірус. Організм реагує на нього та виробляє імунітет.

Якість освітнього процесу у дошкільних закладах промоніторять за міжнародною методикою

Упродовж листопада 2021 р. у закладах дошкільної  освіти області триватиме моніторингове дослідження якості дошкільної освіти, організоване Українським інститутом розвитку освіти у партнерстві з Командою підтримки реформ МОН, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та за підтримки ЮНІСЕФ в Україні.

Локації для інста-фото: перелік місць від управління туризму та курортів

Управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації сформувало перелік місцин, де можна зробити ефектні фотографії. 1. У селі Страдч: алея 50-річних дугласій Мензиса.

Зросли надходження рентної плати до бюджетів усіх рівнів від платників Львівщини

Упродовж січня-жовтня цього року до Державного бюджету України надійшло майже 2 млрд грн рентної плати. Інформують у Головному управлінні ДПС у Львівській області. Це майже на 972 млн грн, або на 94,8% більше ніж у січні-жовтні 2020 року.

За титул найспортивнішої громади Львівщини боротимуться Самбір, Сокаль та Червоноград

Тривають змагання у межах Спортивних ігор Львівщини. Це наймасштабніший фізкультурно-оздоровчий проєкт, який реалізовують управління молоді та спорту Львівської ОДА та обласний центр «Спорт для всіх».

На Львівщині активно триває будівництво об’їзної дороги поблизу Трускавця

Як зазначили в Службі автомобільних доріг у Львівській області, автомобільна дорога Т-14-02 Східниця – Пісочна в обхід Трускавця будується швидким темпом. Так, станом на сьогодні вже значна частина дороги із твердим дорожнім покриттям.

Стартує освітній курс «Школа експортера – рівень PRO»: бізнес запрошують на навчання

За ініціативи Львівської обласної державної адміністрації, Львівської торгово-промислової палати, НУ «Львівська Політехніка» та Асоціації Професійних Митних Посередників стартує новий освітній курс «Школа експортера – рівень PRO».

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

З метою результативного розв’язання проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, служба у справах дітей організовує засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Велике будівництво: триває реконструкція Дороги Єдності

У рамках програми Президента України Велике будівництво продовжуються будівельні роботи на автошляху М- 30 Стрий-Ізварине у місті Жидачів.

Найкращою спортсменкою Львівщини у жовтні стала Олександра Хоменець

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращого спортсмена Львівщини за підсумками жовтня 2021 року. Нею стала 18-річна вихованка Львівського фахового коледжу спорту, уродженка Трускавця Олександра Хоменець.