Новини за день 4 Листопада 2021

Житло дітям: для 16-ти дітей-сиріт Львівської області закуплять квартири

Сьогодні, 4 листопада, відбулось засідання регіональної Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей без батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області.

У Львівській політехніці разом з науковцями обговорили ініціативу створення Президентського університету

Новий проєкт «Президентський університет», який глава держави Володимир Зеленський презентував навесні. А сьогодні його обговорили в межах круглого столу у Національному університеті  “Львівська політехніка”.

Велике будівництво: триває ремонт об’їзної Трускавця

Об‘їзна стане частиною автодороги Т-14-02 Східниця-Пісочна. Поки що до Трускавця можна доїхати лише через м. Стебник або м. Борислав, що суттєво збільшує час у дорозі. Нова дорога минатиме карстові провали, які утворилися у минулих роках.

Кабмін затвердив нову методику нормативної грошової оцінки земель: що це дасть громадянам і громадам

Уряд ухвалив історичну для земельних відносин постанову, яка регламентує нову уніфіковану методику затвердження нормативної грошової оцінки (НГО) землі.  До цього діяли три різні методики та види НГО для різних категорій земель, затверджені ще в 1995, 2011 та 2016 роках.

Невдовзі стартує дводенний Форум «Ефективне місцеве самоврядування як запорука правової держави»: як стати учасником

Рівно за тиждень стартує VI ФОРУМ «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави». Форум триватиме упродовж 11-12 листопада і складатиметься він з п’яти панельних дискусій та ще однієї бліцсесії.

Кожен може допомогти захистити рідних та знайомих літнього віку: МОЗ закликає приєднатись до інфоволонтерів боротьби з COVID-19

Літні  люди – одна з найбільш незахищених від COVID-19 груп, адже станом на 31 жовтня щеплено принаймні однією дозою вакцини лише 28% з них. Хтось досі не щепився через вплив дезінформації чи страх побічних реакцій, інші – через те, що не знають як обрати пункт або центр вакцинації і записатись або відкладають це «на потім».

4 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом у закладах освіти

В перший четвер листопада відзначається Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом у закладах освіти. Про це нагадав у своєму Телеграм-каналі Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Гірські лижі, сноуборд та лижні гонки – найбільш популярні зимові види спорту на Львівщині

Найбільш розвинутими та популярними об’єктами гірськолижної інфраструктури Львівщини є комплекси «Плай» та «Буковиця».Їх відвідує багато відпочивальників, тут відбуваються міжнародні змагання.

Комісія екології Львівської облради підтримала створення дендрологічного парку «Львівська Софіївка»

Вчора, під час засідання комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради розглянули питання щодо проєкту створення дендрологічного парку місцевого значення «Львівська Софіївка», який подано Львівською обласною державною адміністрацією.

Велике будівництво: триває реконструкція доріг Львівщини

У межах програми Президента України Велике будівництво реконструюють міст на трасі М-06 Київ – Чоп поблизу села Сможе.