Новини за день 8 Листопада 2021

Попри складну ситуацію з поширенням COVID-19, в Україні стабілізується показник госпіталізацій – нарада у Глави держави

Ситуацію з поширенням коронавірусу в Україні, перебіг вакцинації, забезпечення лікарень киснем та підтримку бізнесу в умовах «червоного» рівня епідемічної небезпеки обговорили населекторній нараді під головуванням Президента Володимира Зеленського.

МОЗ затвердило форму довідки про протипоказання до вакцинації проти COVID-19

Міністерство охорони здоров’я України затвердило форму довідки, яку лікарі видаватимуть пацієнтам, що мають тимчасові або постійні протипоказання до вакцинації проти COVID-19.

Велике будівництво: цьогоріч Східницька тергромада отримає більше сотні додаткових учнівських місць

У селі Новий Кропивник Східницької територіальної громади Дрогобицького району триває будівництво навчально-виховного комплексу. Роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво».

На Львівщині ще один молодий хлопець з категорії дітей-сиріт отримав ключі від власного помешкання

Сьогодні, 8 листопада, ще одна дитина з категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримала ключі від власного помешкання.

Дорожники розпочали облаштування кільцевої розв’язки у Жовкві

У межах Великого будівництва стартували роботи із влаштування кільцевої транспортної розв’язки на пересіченні автомобільних доріг М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська та Р-15 Ковель – Володимир- Волинський – Червоноград – Жовква.

Графік роботи центрів вакцинації у Львівській області 8-14 листопада

Цього тижня на Львівщині працюватимуть 32 центри масової вакцинації населення від Covid-19 у 16-ти населених пунктах.

Інформація щодо стану вакцинації

За попередню добу у Львівському районі, в тому числі у місті Львові, вакциновано 4318 осіб від COVID-19. За минулий тиждень вакциновано 16516 осіб у Львівському районі. У місті Львові імунізовано 45621 особу. Вакцинація – єдиний спосіб зупинити пандемію COVID-19, а також вберегти здоров’я і життя своє та оточуючих.

Дорожники ремонтують міст поблизу Тур’є

Триває ремонт моста на автодорозі С141713 Стрілки — Новий Кропивник в населеному пункті Тур’є.

Осіння призовна кампанія: на Львівщині до війська вирушили 350 жителів області

У межах проведення осінньої призовної кампанії зі збірного пункту Львівського обласного ТЦК та СП до лав українського війська та інших військових формувань держави вирушили 350 львів’ян та мешканців області.

Мешканцю Добросинсько-Магерівської громади із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, придбали житло

Власна домівка – це міцний фундамент і добра допомога дітям, які обділені батьківським піклуванням. Сьогодні двадцятирічному юнаку з Добросинсько-Магерівської територіальної громади із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вручили ключі від власного помешкання. Однокімнатна квартира, загальною площею 39,9 кв. м, розташована у новобудові у селі Сопошин. Її вартість становить близько 630 тис грн.