Новини за день 24 Листопада 2021

Увага: ОБМЕЖЕННЯ РУХУ на дорозі Н-17

Через монтаж елементів прогонової будови мосту через річку Західний Буг у селі Гайок на км 33+044 дороги державного значення Н-17 Львів – Радехів – Луцьк, Служба автомобільних доріг у Львівській області обмежує рух транспорту:

Інструкція з підготовки бюджетних запитів до проєкту районного бюджету Львівського району

З метою забезпечення складання проєкту районного бюджету Львівського району Відповідно до статей 34 та 75 Бюджетного кодексу України, наказу Міністерства фінансів України від 17 липня 2015 року № 648, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 серпня 2015 року за № 957/27402 «Про затвердження типових форм бюджетних запитів для формування місцевих бюджетів» Управлінням фінансів Львівської райдержадміністрації […]

Будуємо ЦНАП у Дрогобичі

В рамках Програми Президента Велике будівництво триває будівництво сучасного ЦНАПу у Дрогобичі.

Львівщина у трійці лідерів: в області вже видали більше 2 тисяч Доступних кредитів

В області триває реалізація Програми «Доступні кредити 5-7-9%». Так, за час дії Програми на Львівщині вже видали 2156 кредитів. Інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Депутати підтримали законопроєкт про ринок деревини

276 депутатів Верховної Ради України підтримали законопроєкт про ринок деревини у першому читанні. Минулого тижня народні депутати України прийняли за основу законопроєкт «Про ринок деревини» (№ 4197-д).

На Львівщині вже провели понад 1,5 мільйони щеплень

Станом на сьогодні на Львівщині  заповненість ліжкової мережі закладів, визначених для госпіталізації хворих з підозрою або підтвердженим діагнозом Covid-19, становить 50%. Спостерігається відносна стабілізація епідеміологічної ситуації.

Проєкт від Львівської ОДА “Експедиція громад: фокус на туризм як шлях до економічного розвитку” триває

Метою проєкту є налагодження співпраці між представниками влади, місцевого самоврядування, туристичного бізнесу та громадськості, розширення географії подорожей Львівщиною, ознайомлення з новими туристичними локаціями, а також сприяння формуванню активної спільноти.

Делегація з Львівщини взяла участь у міжнародних навчаннях щодо захисту молоді від радикалізації

14-21 листопада у Республіці Польща, поблизу міста Познань, відбулись міжнародні навчання «Як захистити молодь від радикалізації? Протидія мові ненависті й фейковим новинам» за програмою «Еразмус+» із співфінансуванням з боку Євросоюзу у тематиці «MobilityofYouthWorkers».

Львівська дефлімпійці – чемпіони Європи з керлінгу

21 листопада у Польщі завершився чемпіонат Європи з керлінгу дабл мікст. Золоту нагороду виборола пара спортсменів Львівського регіонального центру «Інваспорт» Михайло Плесканка та Катерина Якимець.

Понад 570 тисяч гривень профінансували з обласного бюджету на заходи з енергозбереження

Продовжується фінансування енергозберігаючих заходів в межах  виконання Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки.