Новини за день 26 Листопада 2021

Відбулась 8-ма позачергова сесія Львівської районної ради VIII скликання

На позачерговому засіданні Львівської районної ради сьогодні розглянули ряд важливих питань, у тому числі щодо затвердження районної програми забезпечення заходів, пов’язаних із реорганізацією та ліквідацією структурних підрозділів Городоцької, Пустомитівської, Перемишлянської райдержадміністрацій, які утримуються за рахунок коштів районного бюджету на 2021 рік.

Навчання щодо правильності заповнення відомостей про виборців

Питання якості надання послуг, ведення реєстру виборців обговорювалось сьогодні під час zoom-наради під головуванням керівника апарату облдержадміністрації Ірини Шурпяк з керівниками Центрів надання адміністративних послуг, органів реєстрації місця проживання мешканців територіальних громад та відділів ведення Державного реєстру виборців Львівщини.

Реконструкцію дитячого садочка у Волі-Висоцькій завершують

У Волі-Висоцькій завершують реконструкцію дитячого садочка для 40 дітей Жовківської громади. Цьогоріч на реконструкцію дитсадка скерували майже 10 мільйонів.

«Офіс вірменського консульства у Львові стане міцною зв’язковою ланкою для нашої співпраці», – Максим Козицький

Сьогодні голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Вірменія в Україні Владімір Карапетян та представники профільного депаратаменту  взяли участь в культурній події з нагоди розширення меж Почесного Консульства Республіки Вірменія.

Цифрові рішення застосунку Дія для компаній нерухомості

У п’ятницю, 26 листопада, у межах Forum West # Нерухомість відбувся практичний семінар з нерухомості, у якому взяв участь заступник  голови Львівської ОДА Олександр Кулепін.

Роботи над реконструкцією стадіону ‘Сокіл’ в Стрию в розпалі

На бігові доріжки стадіону «Сокіл» у Стрию нанесли перший шар спрей-системи. Тут триває облаштування секторів для штовхання ядра, метання диску, молота, списа, стрибків у висоту, стрибків із жердиною, стрибків у довжину.

В області завершили ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів на ділянці в с. Грабово

Ремонт автомобільної дороги О140103 Ясенів – Золочів розпочато у 2019 році, найбільш масштабні роботи виконано у 2020-2021 роках, та відремонтовано 19 км цієї дороги.

Новояворівськ прийматиме фігуристів з різних областей України

Цими вихідними на Льодовій Арені Новояворівська відбудеться відкритий чемпіонат Львівської області з фігурного катання на ковзанах «LVIV TROPHY 2021».

Фінансування з обласного бюджету за 22-26 листопада: на що скерували кошти

За інформацією заступника голови Львівської ОДА Івана Собка цього тижня виділили понад 39 млн грн субвенції з державного бюджету на придбання киснево-генеруючих станцій медичним установам, які лікують ковідних хворих, і тестів на визначення антигену SARS-GOV-2.

“Керівники установ, які до 1 грудня не укладуть угоди з новим постачальником газу, нестимуть персональну відповідальність», – Андрій Годик

До  1 грудня  бюджетні установи  повинні укласти угоди на постачання природного газу з новим постачальником ТзОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», який передбачив ціну природного газу на рівні 16,8 грн/куб. м. ​