Новини за день 29 Листопада 2021

”Кожен з нас може бути тим рушієм, який допоможе розірвати ланцюг насильства”, – Марта Чумало

У ці дні акція протидії гендерно зумовленому насильству проходить по всьому світі. Основною ідеєю якої є заклик до подолання такого насильства.  Про це заявили на сьогоднішньому брифінгу на тему Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Спікери обговорили проблему насильства у Львівській області та заходи боротьби з його виникненням.

«У пріоритеті мають бути ефективне використання бюджетних коштів та вчасне виконання проєктів», – Іван Собко

Перед завершенням року та підбиттям підсумків реалізованих проєктів та робіт важливо визначити основні пріоритети при підготовці останніх у році змін до обласних програм. Про це на нараді з керівниками відповідних департаментів наголосив Іван Собко, заступник голови Львівської ОДА з питань бюджету, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту.

Німецькі експерти планують напрацювати систему моніторингу Стебниківського родовища

Сьогодні заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко зустрівся з представниками Німецької експертної місії ТАІЕХ, яка є інструментом технічної допомоги та обміну інформацією Європейської комісії.

”Львівщина є одним із показових регіонів, де робота з подоланням насильства ведеться з особливою завзятістю”, – Уляна Дорош

Домашнє насильство та насильство щодо жінок є найпоширенішим порушення прав людини у світі. Від рук кривдників помирає більше жінок ніж тих, хто гинуть внаслідок автокатастроф.

Перерахунок пенсій та страховий стаж: на Порталі «Дія» стали доступними ще 7 нових послуг

З 29 листопада в “Дії” стали доступними нові послуги. Міністерство цифрової трансформації запустило на порталі державних послуг сім нових соціальних послуг, серед яких: оформлення субсидії, призначення або перераховування пенсії, оформлення довідок про страховий та трудовий стаж.

Відбулася п’ята регіональна туристична конференція, яка об’єднала Львівщину, Тернопільщину, Буковину та Івано-Франківщину.

Задля якісного розвитку галузі туризму запланували сім регіональних конференцій протягом листопада-грудня 2021 року для представників державних установ та туристичного бізнесу. Конференція відбулася від Державного агентства розвитку туризму.

У Львові триває конференція «Надрокористування в Україні: перспективи інвестування»

Сьогодні стартувала сьома міжнародна конференція «Надрокористування в Україні: перспективи інвестування». Учасників заходу привітав заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Покращення епідемічної ситуації в Україні та протидію новому штаму COVID-19 «Омікрон» обговорили на селекторній нараді у Президента

В Україні четвертий тиждень поспіль покращується динаміка показників захворюваності на COVID-19. Проте у низці країн світу зафіксоване поширення нового штаму коронавірусу – «Омікрон». Про це йшлося на селекторній нараді під головуванням Президента Володимира Зеленського.

Транспортне кільце біля Жовкви

Триває оновлення доріг Львівщини. Біля Жовкви будуємо транспортне кільце, в межах Програми Президента Велике будівництво.

Відремонтовано дорогу

В межах Програми Президента Велике будівництво відновлено дорогу Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий.