Новини за день 17 Листопада 2021

Практичне навчання з питань захисту прав дітей

Діти – одна з тих соціально-вразливих категорій населення, що потребує особливої уваги з боку громадськості та влади, а їхня безпека – чи не найосновніший пріоритет у роботі соціальних служб та служб у справах дітей.

Нарада щодо передачі об’єктів державного житлового фонду

Питання передачі у комунальну власність або до ОСББ об’єктів державного житлового фонду, які у процесі приватизації не увійшли до господарських товариств та розташовані на території Львівського району, обговорили сьогодні у межах наради з представниками регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях, територіальних громад району.

Львівщина входить у топ-3 областей за кількістю студентів

Щороку 17 листопада в Україні відзначають Міжнародний день студента. З цієї нагоди Головне управління статистики у Львівській області оприлюднило інфографіку здобувачів освіти Львівщини.

Гра для кмітливих: у Бориславі туристам пропонують дізнатись більше про нафтову історію міста за допомогою загадок

У місті, де все почалося з нафти, усіх охочих запрошує на квест-екскурсію один з винахідників гасової лампи Ігнацій Лукасевич.

Туристична пропозиція: нафтова історія Борислава у загадках і ребусах

Експорт товарів із Львівщини зріс на майже 28%

У січні-вересні цього року експорт товарів суб’єктів господарювання Львівської області становив 2071,8 млн дол. У порівнянні з січнем-вереснем 2020 року експорт збільшився на 27,8%.

У перинатальному центрі запрацювало нове відділення постінтенсивного догляду новонароджених

Сьогодні, у Всесвітній день передчасно народженого малюка, у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі запрацювало нове відділення постінтенсивного догляду новонароджених.

17 листопада – Всесвітній день недоношених дітей

Всесвітній день недоношених дітей – це можливість підвищити обізнаність про передчасні пологи та співпрацювати з партнерами по всьому світу, щоб запобігти цьому. Інформують у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА.

Велике будівництво: триває ремонт об’їзної Трускавця

Об‘їзна стане частиною автодороги Т-14-02 Східниця-Пісочна. Поки що до Трускавця можна доїхати лише через м. Стебник або м. Борислав, що суттєво збільшує час у дорозі. Нова дорога минатиме карстові провали, які утворилися у минулих роках.

Просимо населення зберігати спокій: сьогодні в області лунатимуть сирени

Сьогодні в період з 14:50 до 14:55 год на території Львівщини лунатимуть сирени. Це буде навчальне оповіщення населення області сигналами цивільного захисту, тож просимо усіх зберігати спокій!