Новини за день 12 Червня 2021

Цього тижня на Львівщині стартувала щорічна Освітня академія

Цього тижня на Львівщині пройшла перша частина щорічної  Освітньої академії – проєкту, де освітяни можуть ділитися власним  досвідом, а також здобувати нові знання. Це новий формат спілкування та практичного навчання для керівників відділів освіти та закладів освіти.

#Почуй_лікаря: все, що потрібно знати про цукровий діабет у роз’ясненні експерта департаменту охорони здоров’я

Департамент охорони здоров’я Львівської ОДА підготував ролик про хронічне захворювання ендокринної системи – цукровий діабет. Про це у відео розповідає експерт департаменту з ендокринології Юрій Вендзилович.

Форум ветеранок зібрав понад сім десятків учасниць з усієї України

Сьогодні, 12 червня, у «Будинку воїна» розпочався Форум ветеранок. Захід у Львові організовують вже вдруге.

В області працює 8 центрів вакцинації: адреси та графік роботи

Як інформують у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА станом на ранок в області працює 8 центрів вакцинації населення (ЦВН): 3 у Львові та 5 у районах області.

Максим Козицький дав старт головній аматорській велоподії України «Львівській сотці»

Сьогодні, 12 червня, у Львові стартували  Всеукраїнські змагання з велосипедного спорту «Львівська сотка». Це щорічний веломарафон, що збирає прихильників велоспорту з усієї України. Цьогоріч на змагання зареєструвались 1000 учасників.

COVID-19: за останню добу по області госпіталізували 24 людини

За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 24 людини. Скеровано на самоізоляцію – 373 людини. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 397 осіб. Померлих – 7 осіб.

На Львівщині зафіксовано 84 нових випадки захворювання на коронавірус

За попередню добу в області провели 1269 досліджень на коронавірус, з них – 84 позитивних. За увесь час у Львівській області COVID-19 підтвердили у 136 905 осіб.

Триває капітальний ремонт дороги Боберка – Бориня

В області триває капітальний ремонт автомобільної дороги місцевого значення Боберка – Бориня.

Розроблена система збору даних про стан охорони здоров’я в області

Львівський обласний центр громадського здоров’я спільно з департаментом охорони здоров’я та за підтримки Львівської облдержадміністрації розробили систему збору даних про стан охорони здоров’я в області.

У Львові можна подивитися на відреставрований іконостас жовківської церкви Св. Трійці

11 червня у Музеї Івана-Георгія Пінзеля у Львові відкрили для огляду відреставрований іконостас з церкви Св. Трійці м. Жовкви. Іконостас є п’ятиярусним, він налічує приблизно 50 ікон, створений майстрами Жовківської школи малярства та різьби Івана Рутковича на початку XVIII ст.