Новини за день 14 Червня 2021

З нагоди фестивалю «Французька весна 2021» у Львівській філармонії відбувся концерт французького піаніста Максима Зеккіні

«Французька весна» – це щорічний фестиваль французької культури в Україні. Торік захід не проводили у зв’язку з пандемією, однак цьогоріч фестиваль організовують у найбільших містах країни, зокрема й у Львові.

Максим Козицький привітав на Львівщині Надзвичайного і Повноважного Посла Франції в Україні Етьєна де Посена

Сьогодні, 14 червня, голова Львівської ОДА Максим Козицький зустрівся із Надзвичайним і Повноважним послом Франції в Україні Етьєном де Понсеном. Під час зустрічі обговорили процес виконання реформи децентралізації в області та запровадження президентської програми “Велике будівництво”.

У Львові організували Форум відповідальних людей

Упродовж 11-12 червня у Патріаршому Домі УГКЦ тривав Форум відповідальних людей. Цього року захід присвятили темі «Соціальна приязнь».Особливість цього Форуму, за словами організаторів, є згуртування людей з різних середовищ в одному просторі. Адже захід закликає реагувати на потреби інших та творити нові ініціативи.

Якісна стратегія-успішна громада: для громад Львівського району провели семінар зі стратегічного планування

Сьогодні, 14 червня, представники науково-експертного середовища та місцевих органів влади Львівського району обговорили питання впровадження територіальними громадами принципів ефективного стратегічного планування. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

У Всесвітній День донора мешканцям області нагадують про важливість здачі крові

Сьогодні у всьому світі відзначають День донора. Це особливо на часі, оскільки сьогодні є велика потреба донорської крові. Як допомогти пацієнтам та стати донором крові чи тромбоцитів розповіли під час брифінгу сьогодні, 14 червня.

Розпорядження за ЧЕРВЕНЬ 2021 року

«…відновлення й закріплення Української Держави є, буде й мусить бути найбільш важливим моментом нашої боротьби»,- Євген Коновалець

Сьогодні, 14 червня, вшановують 130-у річницю від дня народження полковника Євгена Коновальця, який керував одним із найбоєздатніших підрозділів армії УНР – Січовими стрільцями, був першим головою Організації українських націоналістів. Урочистості відбулися біля батьківської хати Євгена Коновальця у селі Зашкові, що на Львівщині, де він народився 14 червня 1891 року. Представники влади, депутати та громадськість поклали […]

На Львівщині відзначили представників галузі легкої промисловості

З нагоди професійного свята, Дня працівників легкої промисловості, в області відзначили керівників підприємств галузі, а також навчальних закладів, які готують профільних фахівців.

Фонд соцстрахування України профінансував одноразову допомогу для родини медичного працівника зі Львова

Одноразову допомогу виділили для родини лікарки загальної практики. Це сімейна лікарка зі Львова, яка померла внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов’язків.

Розпочався цикл семінарів щодо впровадження принципів стратегічного планування у територіальних громадах Львівської області

Сьогодні, 14 червня, розпочався цикл тематичних семінарів щодо впровадження принципів стратегічного планування у територіальних громадах Львівської області за участю представників науково-дослідних інститутів, вищих навчальних закладів, громадських об’єднань та органів місцевого самоврядування. Заходи триватимуть до 17 червня.