Новини за день 18 Червня 2021

«Коронавірус може переходити у хронічну форму – у так званий лонгковід», – Надія Рудницька

«Закордонні медики фіксують таке явище як лонгковід – частина пацієнтів, які перехворіли на коронавірус, залишаються кисневозалежними, у них спостерігають пневмофіброзні зміни в легеневій тканині. Такі пацієнти потребують подальшої реабілітації та обстеження», – розповіла експертка департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації з пульмонології Надія Рудницька.

Щотижневе інформування про фінансування з обласного бюджету

У департаменті фінансів Львівської облдержадміністрації інформують: впродовж цього тижня з обласного бюджету виділено 88 млн грн, з яких:

На Львівщині завершився курс підготовки для громадян, які бажають усиновити дитину. Навчання, яке проводив Львівський обласний центр соціальних служб, відбувалось з 14 по 18 червня. Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.

«У період “ковідного затишшя” маємо зосередитися на вакцинації», – Орест Чемерис

«Протягом останніх тижнів спостерігаємо покращення епідситуації, що відображається в безпосередній кількості підтверджених нових випадків захворювання. Про це свідчить і кількість пацієнтів, які знаходяться в стаціонарі– 343 особи (10,01 % завантаженості ліжкомісць). Але навіть попри цю ситуацію, ще рано говорити про повне зняття карантинних обмежень», – розповів на сьогоднішньому брифінгу щодо епідситуації в області Орест Чемерис, директор […]

Учасники першого в Україні навчального курсу «Фахівець (чиня) CivicLab» отримали сертифікати

На Львівщині завершився перший в Україні сертифікаційний навчальний курс «Фахівець (чиня) CivicLab».

Відбулось перше виїзне засідання щодо стратегічного розвитку туристичної інфраструктури області

Перше спільне виїзне засідання «Стратегічний розвиток туристичної інфраструктури Львівщини» об’єднав три райони: Дрогобицький, Стрийський і Самбірський.

До 20-річчя приїзду папи Івана Павла II у Соборі св. Юра проведуть концерт духовної музики

У неділю, 20 червня, в Архикатедральному Соборі св. Юрія відбудеться Духовно-мистецький вечір «Молитва св. Івана Павла ІІ за Україну», присвячений пам’яті 20-річчя приїзду до України папи Івана Павла ІІ.

Максим Козицький привітав медиків з професійним святом

20 червня в Україні щорічно відзначають професійне свято працівників галузі охорони здоров’я України. Напередодні свята голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький разом з заступником Іваном Собком та директором департаменту охорони здоров’я Орестом Чемерисом привітали медиків та вручили їм державні нагороди і почесні грамоти.

До уваги аграріїв: 30 червня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди

30 червня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 1 земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної форми власності. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Президент: У кожній області України з’являться лікарні нового формату, які відповідатимуть рівню провідних європейських клінік

Президент Володимир Зеленський оголосив про старт нового проекту зі створення в кожній області України лікарень нового формату, які відповідатимуть найкращим світовим стандартам. Про це він сказав під час урочистостей з нагоди Дня медичного працівника України в Києві.