Новини за день 10 Червня 2021

Творчий колектив Львівської опери відзначили Грамотами Верховної Ради України

Працівники Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької отримали грамоти Верховної Ради України. Їх сьогодні, в межах робочого візиту вручив голова Верховної Ради України Дмитро Разумков.

«Усі об’єкти соціальної інфраструктури програми «Велике будівництво» мають реалізувати відповідно до затвердженого плану», – Андрій Годик

Сьогодні, 10 червня, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Годика відбулась чергова zoom-нарада з замовниками будівництва та підрядними організаціями по об’єктах програми “Велике будівництво”, які реалізовують у поточному році за кошти державного фонду регіонального розвитку.

На автомобільній дорозі “Турка-Cхідниця” облаштовують асфальтобетонне покриття

На автомобільній дорозі Турка –Східниця підрядна організація “Онур” укладає асфальтобетонне покриття. “Ремонтують ділянку від від Нового Кропивника до с. Рибник. Її протяжність – понад два кілометри. Для цього залучили фінансовий ресурс у сумі 45 мільйонів гривень”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

На реалізацію програми розвитку лісового господарства Львівщини скерували 2 млн гривень

Цього тижня в повному обсязі перерахували бюджетні кошти на виконання Програми розвитку лісового господарства області. Сума складає 2 млн гривень.

На Львівщині вперше відбудеться чемпіонат України з кікбоксингу ISKA

У суботу, 12 червня, у Львові у виставковому залі «Шувар» відбудеться урочисте відкриття чемпіонату України з кікбоксингу ISKA. Такі змагання на Львівщині відбудуться вперше. Зазвичай чемпіонати з цього виду спорту організовує Київщина та Харківщина.

У Львівському національному музеї відкрили виставку «Генрик Штренг/Марек Володарський та львівський модернізм»

У Львівському національному музеї ім. А. Шептицького презентували виставковий проєкт «Генрик Штренг/Марек Влодарський та львівський модернізм», який представлено Варшавським музеєм сучасного мистецтва, в межах святкування 100-річчя незалежності Республіки Польща. На виставці представлені роботи довоєнного періоду, які митець виконав у Парижі та Львові, а також живопис воєнного часу. Основною темою виставки є вибрані фрагменти творчості художника. […]

Понад 4,6 млн грн – на відшкодування відсотків за кредитами для малого бізнесу та підтримку підприємницької ініціативи учасників ООС

Цьогоріч в обласному бюджеті на відшкодування відсотків за кредитами для малого бізнесу та підтримку підприємницької ініціативи учасників ООС передбачено понад 4,6 млн грн., із яких з початку року профінансували 867,1 тис. гривень”. З початку року 48 осіб-підприємців скористалися можливістю відшкодування частини відсоткової ставки за надані кредити.

Департамент фінансів провів зустріч по бюджетах громад із фінансистами Червоноградського району

Цього тижня департамент фінансів Львівської ОДА розпочав третій етап комунікації з громадами області – виїзні районні зустрічі з обміну досвідом. Перший такий професійний діалог за сприяння департаменту фінансів організували Червоноградська РДА та Червоноградська і Добротвірська територіальні громади.

Видатного львівського професора Ярослава Ганіткевича нагородили орденом від президента України

Львівського професора та науковця Ярослава Ганіткевича нагородили орденом «За заслуги» III ступеня. Таке рішення ухвалив президент України Володимир Зеленський.

Львівський бронетанковий завод від початку року передав у зону ООС 12 одиниць бронетехніки

Сьогодні, 10 червня, у межах робочого візиту на Львівщину, голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відвідав Львівський бронетанковий ремонтний завод. Тут разом із першим заступником голови Львівської ОДА Андрієм Годиком оглянули спецтехніку, яку ремонтують для зони ООС.