Новини за день 15 Червня 2021

7 сімей отримали позики на житло за рахунок обласного бюджету

За останніх два місяці вже 7 сімей отримали  позики за рахунок коштів обласного бюджету через Львівський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на суму 808 тис. гривень.

Центр громадського здоров’я МОЗ України розробив Калькулятор очікуваної тривалості життя

Це сучасний інструмент, що допоможе оцінити ваше довголіття. Він створений з допомогою наукових знань та досліджень – повідомляють у Центрі громадського здоров’я.

«Об’єкти спортивної інфраструктури маємо реалізувати у чітко задекларовані строки», – Іван Собко про виконання обласної програми розвитку спорту

У 2021 році реалізовується Комплексна програма розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на 2021-2025 роки. Загалом з обласного бюджету на облаштування майданчиків та модернізацію спортивних споруд виділено понад 31 мільйон гривень. Про це сьогодні на нараді із представниками територіальних громад Львівщини розповів заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

В області перевірили перевізників Золочівського напрямку

14 червня управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації спільно з Західним міжрегіональним управлінням Укртрансбезпеки здійснили заходи державного контролю щодо дотримання автотранспортними підприємствами вимог транспортного законодавства під час обслуговування автобусних маршрутів загального користування.

Оголошено додатковий конкурс проєктів ДФРР на 2022-й рік

З 16 червня до 1 липня триватиме додатковий конкурсний  відбір інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Львівській області у 2022 році.

Служба у справах дітей Львівської райдержадміністрації інформує

Службою у справах дітей Львівської районної державної адміністрації на протязі місяця на навчання до Львівського обласного центру соціальних служб направили 10 кандидатів в опікуни/піклувальники та 9 кандидатів в усиновлювачів, які отримають рекомендації та зможуть взяти на виховання дітей.

Львівська облдержадміністрація шукає кадри

Львівська обласна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – спеціаліста відділу поліграфії управління інформаційної політики департаменту комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації.

Понад 200 учням з Львівщини провели пізнавальну екскурсію на вітровій електростанції

Всесвітній день вітру у світі відзначають 15 червня. У різних країнах світу, в тому числі і в Україні, в цей день відбуваються численні заходи, які популяризують екологічно чисте і відновлюване джерело енергії – вітер.

У Рава-Руській об’єднаній громаді запрацював новий Центр надання адміністративних послуг

Сьогодні, 15 червня, у Рава-Руській територіальній громаді відкрили Центр надання адміністративних послуг. Він відповідає сучасним вимогам та європейським стандартам.

Фінансова підтримка сімейних фермерських господарств Львівщини цього року зросла утричі

На фінансову підтримку сімейних фермерських господарств у 2021 році з обласного бюджету виділено більше 1,5 млн грн.