Новини за день 7 Червня 2021

Уряд послабив карантинні обмеження

Постановою № 583 від 02.06.2021 р.Кабінет Міністрів України ввів послаблення карантинних обмежень в Україні. Про це повідомив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко. Уряд оновив вимоги до проведення та участі у масових заходах, а також щодо деяких питань перетину кордону, виходячи з сьогоднішніх протиепідемічних умов та потреб реагування.

Голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула відвідала Добросинсько-Магерівську територіальну громаду

Сьогодні голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула, під час робочої поїздки, відвідала Добросинсько-Магерівську територіальну громаду. Першочергово із сільським головою Миколою Салом обговорено стан виконання бюджету, заходи для оптимізації видатків та напрацювання для збільшення дохідної частини.

Львівщина продовжує лідирувати за Програмою 5-7-9%

Львівщина залишається у трійці лідерів серед областей України з реалізації державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Про це інформує Міністерство економіки України.

Спортивні ігри Львівщини: визначили переможців у стрітболі

На сучасних спортивних майданчиках Сокальської громади, які торік реконструювали у межах обласної Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини, цієї суботи тривали запеклі баталії зі стрітболу, або ж баскетболу 3×3.

У Музеї Івана Франка презентували книгу «В дорогу з Франком!»

У Львівському національному літературно-меморіальному музеї Івана Франка представили оригінальний путівник туристичною Львівщиною, головним персонажем-мандрівником та гідом-екскурсоводом у якому є сам Іван Франко.

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Добросинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Публічність та прозорість під час проведення конкурсів на посади директорів шкіл – запорука успішного та ефективного відбору найбільш відповідних кандидатів. Сьогодні відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Добросинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Добросинсько-Магерівської сільської ради Львівського району.

При Підберезцівській територіальній громаді запрацював Родинний центр «SVITLO»

При Підберезцівській територіальній громаді запрацював Родинний центр «SVITLO». Відтепер мешканці громади матимуть змогу скористатися послугами психолога, який працюватиме у родинному центрі. Перелік послуг, які стануть доступними у центрі, зокрема, включає:

У Музеї визвольної боротьби України відкрили виставку, присвячену Миколі та Петру Дужим

У Музеї визвольної боротьби України відкрили виставку, присвячену підхорунжому Української Галицької Армії Миколі Дужому та його брату, письменнику, референту Організації Українських Націоналістів, Петру. На виставці експонуються унікальні меморіальні речі, світлини, документи, видання, збережені родиною.

За результатами земельних аукціонів вартість оренди зросла більш як в 4,5 рази

За результатами земельних торгів, які відбулися у травні цього року, продали право оренди 7 земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності, загальною площею 121,2 га, терміном на 7-10 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Львівщина серед найактивніших регіонів з використання доступної іпотеки під 7%

Станом на 7 червня цього року уповноважені банки з виконання Державної програми «Доступна іпотека 7%» підписали 386 кредитних договорів на загальну суму 326,04 млн грн, причому як на первинному (23,98%), так і на вторинному (відповідно 76,02%) ринках. Про це інформують у Міністерстві фінансів України.